Я звісно знала,що академія завжди вражала спудеїв зустрічами з цікавими людьми та неординарними вечірками,але зустріч з Малковичем та Ірванцем стала для мене чимось особливим.

XLeV887l4EE

Іван Малкович..До сьогодні я вважала,що поспілкуватись з цією надзвичайно розумною людиною неможливо і зустріч наша відбудеться не раніше, аніж я стану знаменитою письменницею(так-так ,трішки можна і помріяти),але академія подарувала мені шанс зустрітись з ним набагато раніше.З ним та неповторним Олександром Ірванцем.

Це була презентація видавництвом “А-ба-ба-га-ла-ма-га” книги Ірванця “Санітарочка Рая”, яку я ,звісно ж  ,собі придбала.

Коли я розповіла про зустріч подрузі,яка теж “фанатіє” від творчості Ірванця,вона спочатку не повірила,а коли сказала,що він ще й викладач і проводитиме у нашій групі лекції,вона втратила дар мови.

Для мене навіть ці дві відомі постаті – особливі,проте якщо ви думаєте,що вони недостатньо відомі і,що в зустрічі цій немає нічого особливого,то приїздили до нас за цей місяць і Ю. Луценко, і повинна приїхати віце-президент контенту медіа групи “Daily press” Маріса Порто.

Було неймовірно круто!

За такий короткий час академія стала для мене другим домом,де завжди тепло та затишно)