Другий четвер вересня почався для студентів ОА з традиційної «руханки» – така собі флешмоб-зарядка для спудеїв та викладачів. І хоча, коли вже втретє тиснеш кнопку «відкласти» на будильнику, то помалу закрадаються думки «А може б то не піти?» Насправді, як би жаль не було вилазити з теплого ліжечка, зарядка була того варта. Настрибались, збадьорились, посміялись, і з думкою «яке ж щастя, що нам до другої пари» пішли додивлятись свої карамельні сни.

 

А от після лекцій я нарешті відвідала довгоочікувані збори волонтерів і стала справжнім членом Волонтерського корпусу. Послухала план дій на найближчий час і з задоволеною «мордашкою» пішла до Братства Спудеїв грати в «Мафію».

Як добре, що декілька моїх друзів також обрали Острозьку академію. Набагато легше, коли знаходячись в новому місті, де все хоч і привітне, але таке чуже, ти в будь-який момент можеш побачити давнього друга. Отак прогуляєшся, поговориш і на душі стає якось легше, тепліше.

(А ось це ми з Захаром декілька днів тому гуляли по Острозі, надибали старовинну вежу)  

Дякую тобі, Захаре, що ти витягнув мене на «Мафію», я знову відкрила її для себе, вже по-новому, поглянувши на цю гру, справді отримала задоволення.

«Мафія» в академії проводиться в затишній атмосфері, але справді на високому рівні. Я зовсім не шкодую за 3-ьома годинами свого життя, які потратила на гру, бо скоріш за все, це була найцікавіша «Мафія» в моєму житті!