Привіт усім.  Сьогодні напишу про те, наскільки важливою і водночас легкою є робота в команді.

Ні для кого не секрет, що разом працювати легше ніж самотужки. Мої одногрупники стали для мене  невеличкою командою, яка безсумнівно має спільні інтереси, теми для розмов та ідеї.

Нашою першою  командною справою стали репетиції флешмобу, який готують студенти до дня ОА ( що саме це буде – залишиться секретом, тому слідкуйте за новинами, а я обов’язково розповім про цей день згодом) . Це дуже цікаво, адже до участі долучаються і інші факультети та курси. Звичайно серед великого гурту молодих людей, у кожного з яких  увага не завжди  зосереджена , процес організації є дуже важким, та все ж я впевнена – буде круто! Ми прикладатимемо  якомога більше зусиль.

Отож, хочу донести до читачів таку думку: не важливо де ви знаходитесь і що робите, головне знайти друзів – тоді вважайте, що ви «знайшли себе». Легкого та продуктивного тижня вам, чекайте нових історій.