Всім привіт, сьогодні знову буду писати про спорт. Вже минули змагання з волейболу серед дівчат і  переможець визначений: це – Економіка!

За перші два дні змагань ми зіграли з чотирма факультетами , серед них: факультет романо-германських мов, факультет міжнародних відносин, гуманітарний факультет і факультет політико-інформаційного менеджменту. Наша остання гра була у четвер, проти факультету права ім. І.Малиновського, фактично це і була гра за чемпіонство, адже на той моменти ми були єдині команди, які ще не програли жодному з суперників.

Це були надзвичайно круті емоції – радості і хвилювання одночасно.  Сталось так, що в  першій партії ми поступились опоненту і перевага була на їхньому боці, але це нас не зупинило. Ми змогли зібрати всі свої сили, фізичні та моральні, нав’язати конкуренцію противнику і показати достойну гру, яка привела нас до перемоги.

Ми отримали багато задоволення від цієї гри і від змагань вцілому, а особливу підтримку і стимул нам подарували наші вболівальники, тому це наша спільна перемога. Разом – ми сила!