Пташки мої, привіт. Пишу вам під осінній джаз. У мене спокій. Повільно, але я звикаю до темпу, менше хвилююся, знаходжу в собі нові сили та дізнаюся потрібне моїй душі на даний момент. Сподіваюся у вас теж все добре і ви налаштовані на продуктивний рік та стресовий період вступу. Пам’ятайте, що окрім інтенсивного навчання потрібно потурбуватися про якісний відпочинок.

Минулого тижня в стінах академії відбувся англійський клуб організований @campus_oa. Я була волонтером і отримала позитивний досвід від спілкування з новими людьми, а також з американцями. Кожного дня була неймовірно затишна атмосфера і ніхто не мав бажання йти додому. Уся наша команда була приємно вражена активними та цілеспрямованими людьми, які зареєструвалися. Було багато мовної практики. Особисто я відкрила для себе гру ‘Scrabble’, тепер мрію про таку, адже вона дуже розширює active vocabulary. Ми провели надзвичайно теплий і емоційно яскравий український вечір, навчили американців говорити слово «петрушка» та почастували їх салом, налисниками, варениками та дерунами. На фінальній вечірці в суботу з нашими друзями-вчителями з Америки ми  прощалися зі сльозами на очах.

 

Ще раз мотивую вас до волонтерства. Коли я вже погодилася допомагати на клубі, почалися сумніви чи буду я все встигати, а може буде занадто важко, навіщо я взагалі прийняла таке рішення, у мене ж не буде ні хвилинки вільного часу. Але я рада, що перемогла ці думки і все ж вийшла з зони власного комфорту. Особистий розвиток починається з рішення і можливий лише при постійних зусиллях.

Також зараз я більше почала думати про екологічний спосіб життя. Існує стереотип, що в Україні це занадто дорого або взагалі нереально, але я переконуюся, що насправді ні. Якщо купуєш менше – більше заощаджуєш. Менше споживаєш – зате вибираєш те, що справді якісне. Переоцінюю свій підхід до покупок, а також до recycling. Задаю собі питання постійно: ‘А що я можу зробити для екології і чистоти планети?’ Пишу про це тут з надією, що мене все ж читають люди (якщо читаєте, то дайте якийсь feedback, please). Давайте задумаємося про це разом. Якщо кожен змінить себе – зміниться суспільство.

Тут можна почитати більше про еко-рух в Острозі та безпосередньо в ОА: https://ostroh.info/misto/ekologiya/chomu-liudy-ekonomliat-ta-sortuiut-v-ostrozi/

Найти мене і залишити вісточку про себе і твої враження можна ось де:

Insta: @soniachnaa

Fb: Ann Orphan