Сьогодні в нас був тренінг із психологами 5 курсу, де ми обговорювали досить таки актуальну на даний час тему «Гендерна паритетність». Все було дуже цікаве і пізнавальне.

Кожен з нас, мабуть, взяв для себе частинку нової інформації. Хлопців у нашій групі не має, тому було трохи складно, адже ми не могли почути думку обох сторін. Але наші дівчатка прекрасно справились,  як з роллю дівчат, так і хлопців. Під кінець кожен намалював свій відбиток руки і на цьому зображені всі залишили якісь хороші слова та побажання.

Також залишилось зовсім небагато часу до Візитівки. Це таке собі свято талантів, у якому бере участь лише перший курс. Дуже хороший спосіб показати себе і краще познайомитися із своїм факультетом і знайти нові друзі. Оскільки, я чула дуже багато позитивних відгуків від старшокурсників про це дійство, то вирішила і собі взяти у ньому участь. Загалом все просто, і з кожного факультету потрібно приблизно 10 -15 осіб, які складають виступ на 10 хвилин. І хто виступить найкраще, той і виграв. Вчора ми вперше зібралися разом і почали потроху думати, як краще все зробити. Надіюсь, що удача нам посміхнеться і ми переможемо.