Коли я починала писати блог про День «Острозької академії», на вкладці Блоги першокурсників, ще і згадок про це не було. Але поки я зібралася його дописати, вирішила що вже немає сенсу закидати ту інформацію, яку ви вже читали. Тому, сьогоднішній блог буде присвячений нашій зустрічі з ГЕНЕРАЛЬНИМ МРІЙНИКОМ(круто звучить правда ж?) компанії JAMM. Цікаве розпочалося ще до зустрічі(нас відпросили з практичної, тільки тссс), нам сказали що пара буде присвячена множинному інтелекту. Не обманули. І лекція була дійсно захопливою. «Що таке JAMM? Це приятель-помічник батьків в освіті і дозвіллі їх дітей. Ми проводимо різноманітні заходи – табори, тренінги, семінари – для підлітків, засновані на передових педагогічних і психологічних напрацюваннях і методиках.» – так розпочав свою розповідь Пан Олег.

Ці слова відразу привернули всю увагу присутніх, і навіть зникло бажання «заліпати в телефоні». Коли лектор назвав свою посаду в цій організації, він відразу відповів на запитання яке прочитав у наших очах: «Я придумую щось нове, цікаве, оригінальне, а вони(показуючи на своїх колег, які прибули з ним із Києва) – втілюють це у життя». Пан Олег нам показав що не важливо який в тебе рівень інтелекту за шкалою IQ: «Питання не в тому наскільки ти розумний, а в тому в якій області ти найрозумніший».

Виявилося що є 7 типів інтелекту, за якими можна охарактеризувати людину, тому що в кожного є унікальна комбінація, в якій переважає той чи інший тип. Те як людина поводить себе на уроках і правильний аналіз такої поведінки допоможе правильно обрати майбутню професію.

Вам коли-небуть вчитель казав на уроці: «НЕ ЙОРЗАЙ, СИДИ СПОКІЙНО»? – тоді ймовірно, що у вас переважає кінестетичний тип інтелекту. Ви жодної хвилини не можете просидіти на одному місці, і тому вам підійде професія актора, танцюриста, спортсмена. Ви і години не можете прожити без улюбленої і так необхідної для вас музики? Тоді у вас переважає музичний тип, і музикант – ваше покликання.

Якщо вам легше все сприйняти за допомогою візуальних образів, а не суцільних літер і якихось статистичних даних, вітаю! У вас добре розвинутий візуально-просторовий тип інтелекту. Професія режисера, архітектора, хірурга, скульптора – чекає на вас.

Є ще 4 типи таких інтелектів: логіко-математичний, внутрішньо-особистісний, міжособистісний та лінгвістичний. Є навіть тест, який допоможе вам знайти своє «Я» та дослідити власну комбінацію інтелекту. Стало цікаво? Звертайся до мене у будь-якій соціальній мережі, де мене знайдеш (шукай просто Наталію Мосійчук, студентку Національного університету «Острозька академія»). З радістю допоможу тобі, і проконсультую не лише щодо питань даного блогу, а й взагалі з будь-яких питань буду рада тобі допомогти. До зустрічі! Вибачте що так рідко сюди щось пишу… Буду намагатися частіше