☀Знову всім привітики від сонечка ✋ Саме час розповісти чому так називають мене мої друзі та одногрупники (або друзі-одногрупники, ахах, не важливо). Один із аргументів тому є мій нікнейм в телеграмі або інстаграмі (зараз час пропіарити себе 😂👌 @sonechko_13), ну або ще, як сказала моя кураторша і заодно з тим викладач цивільного права – я просто багато посміхаюся.

На цьому тижні хочу розповісти вам про всі цікавинки, які відбуваються зі мною, з першокурсницею факультету права. Не буду брехати, цей тиждень змусив мене трохи опуститись на землю та почати хардворкінг. Практичні з історії і ідпзк (історії держави і права зарубіжних країн) – то, звісно, дуже цікаво, але ж не настільки!!!

Також на цьому тижні нам довелося побувати в підземеллі академії. Згадала, як злякалась привида.. Насправді, то був не він, ахах, але було реалістично. Уявіть ситуацію, коли стоїш спокійно слухаєш екскурсовода і тут повз стіну проходить людина вся у білому. Кумедно, правда? А ось мені тоді було не дуже, оскільки я найперша побачила цю постать.

А тепер найцікавіше, що сталося на цьому тижні ! 😱

Це  – moot court, іншими словами – судовий процес, точніше його імітація. Мені дуже сподобалась ця практика, хочу більше таких занять 😌 Смішно було те, що я прийшла просто подивитись і навіть не знала, що воно собою являє. Ніякі матеріали справи, ніякі кодекси мені  навіть на думку не спали. Іі, в любій незрозумілій ситуації включайте “актьорочку”. Мене спасло😂👌

То мене сфоткали папарацці, доволі неочікувано. Але солідно ж виглядаю, правда? 😂

Окремо хочу сказати про атмосферу в гуртожитках. Виходиш на коридор  і бачиш, як хтось грає на гітарі, співаючи. Або проходиш повз кімнати і кожен пропонує тобі щось з’їсти. Мені стало цікаво, чи хотіли б ви жити в гуртожитку? Бо справді, є багато тих, хто надає перевагу квартирам. Але в гуртожитку веселіше!!!😜

На цьому все. Попереду ще більше цікавинок від сонечка. До зустрічі наступного тижня ☀️