Всім великий привіт! В сьогоднішньому блозі я хочу виокремити саме питання потенціалу і здібностей наших прекрасних студентів. На цьому тижні розпочалася підготовка до дня академії, тож завдяки саме здібностям вже освідчених в цьому питанні студентів, ми змогли поставити найгарніший флешмоб у моєму житті. Ще ніколи раніше я не бачила такої сумлінної праці, не професійних хореографів, які змогли чітко донести до студентів першого курсу свою ідею) Я здивована що в інших закладах, які навіть намагалися зробити щось подібне, не було такої масовості, не кажучи вже про професіоналізм, мабуть, це свідчить про те, що в нашому університеті зібрані унікальні люди з різноманітними талантами.

Тепер про потенціал, на мою думку, потенціал це те, що має в собі кожна людина, але мало залежить від його існування та лише його розвиток може потім дати нечисленні плоди вмінь. В мене є вже досвід спостерігань і я впевнена, що  наша академія хіба не єдине місце, де цим не нехтують. Буквально в кожній області є люди, які можуть допомогти тобі розвивати свій потенціал в будь-якому напрямку. Щодо навчання- викладачі, до яких завжди можна звернутися, позанавчальний процес- багато студентів, які вже керують організаційними, науковими та іншими підрозділами, любо продемонструють тобі свою роботу і допоможуть розкрити свій потенціал, у напрямку, який цікавить саме тебе.

Тож у підсумок скажу, що тиждень був неймовірно насичений, як і будь-який день в ОА, тож без задньої думки я з гордістю можу відповісти, що не помилилася з вибором навчального закладу, де б ще мені допомогли розкрити свій потенціал і знайшли призначення моїм здібностям)