Сьогодні мені хочеться розповісти про звичайний день у незвичайному місці.

 

Ранок сьогодні почався пречудово: я не пішла на першу пару. Клас! Супер! Божественно!

Ні, я не прогулюю, це просто в нас її не було. Тому ми пішли відразу на другу пару вже виспані і ситі. Коли наше навчання закінчилося, то ми вирушили на екскурсію Острозькою академією.

Особисто я дуже люблю екскурсії, тому була рада такій події.

Колись дуже давно, коли я навчалася ще у 5 класі, ми вже відвідували Острог із нашою класною керівничкою. Тоді таке миле і хороше дитя, як я і не уявляло, що через певний час стіни академії стануть для мене рідними.

Хлопець, що проводив екскурсію, досить цікаво і доступно все пояснив і розповів.

Прийшло усвідомлення, що я навчаюся у справді історичному місці. Поруч нас і під нами справжній музей, а ми ходимо і не помічаємо цього.

Я згадала, як колись була тут із однокласниками, найбільше мені тоді запам’яталася ця зала. 20160912_142513Зараз вона дещо змінилася. Наприклад, там з’явився вулик ( так, вулик, це подарунок для нашого ректора. Пасічник-бджоли-мед, асоціативний ряд, хтось скреативив).

Далі була бібліотека із старовинними книгами.20160912_143608

Також я була в захваті від підземель. Існує така студентська легенда, що перед сесією потрібно просидіти там три ночі і тоді тобі пощастить здати все на відмінно.

20160912_145120

Екскурсовод, побачивши наші підступні усмішки, попросив нас не діставати працівників музею перед сесією з проханням відчинити підземелля, бо “Вам допоможе не сидіння в підвалах, а сидіння із книжкою”.

Ех, ну добре.

Далі ми відвідали мистецьку галерею, що теж розсташована у підземеллі. Там досить затишно і атмосферно. Кожні два місяці змінюється виставка картин і усі студенти ОА можуть приходити сюди коли заманеться ( окрім напідпитку в 3 години ночі).20160912_151026

2016-09-12-19-37-09

Загалом мені все сподобалося, я навіть подумую теж стати волонтером і проводити екскурсії, але це може трішки згодом.

Академія ще раз вразила мене, тепер я побачила не лише зовнішнє, а й внутрішнє)