Вітаю вас, мої майбутні спудейчики! Сподіваюся, я вже можу вас так називати..

            Можна вважати, що у мене почався другий семестр навчання, але зараз триває практика. Ми вчимося використовувати ресурси наукової бібліотеки академії, писати та захищати наукові роботи. Практика триває два тижні. За перший тиждень ми збирали у бібліотеці весь необхідний матеріал (хочу зізнатись, що я ніколи стільки часу не проводила у бібліотеці), а за другий аналізовуємо інформацію та оформлюємо звіт, який будемо захищати після початку навчання. Другий тиждень можна провести за межами Острога, так що я якраз їду у поїзді додому

            Я б мала показатись продуктивним і старанним студентом, зробити весь обсяг роботи і за перший тиждень.. але насправді я мало що зробила. І мені соромно. Чесно.

Зате я встигла зустрітися з друзями та сходити на дамбу, яка знаходиться біля Острога. На зиму сюди прилітають лебеді і тут дуже гарно.

Острог насправді дуже атмосферне місто, яке перевертає твоє життя за кілька днів, може подарувати і щастя, і трошки трагедії у твоє життя, але найбільше він дає тобі мотивацію рухатися далі та розвиватися. Тут може статися таке, про що ви навіть не могли подумати.

Моя сусідка перед від’їздом на канікули казала: «І нехай це не столиця, але ми тут не випадково».

Всі найкращі люди країни зібралися тут. А кращі для мене ті, хто дарує мені позитивні емоції. Потім, звичайно, буде складно прощатися. Але це уроки прощання, які підкидає нам життя. Ці пари тобі точно не вийде пропустити..

Чекаємо, що нам подарує новий семестр та прихід тепла у це туманне місто.

Всіх люблю <3