Хеееййй!! Привітики❤️❤️❤️!! Ну що? Засумували?! Все, нарешті я повернулась і буду далі потихеньку проводити вас у світ спудеїв Острозької академії 😌.

Тааак, канікули у нас трішки затягнулисяяя… Я майже 2 місяці була вдома і чекала вже початку нового семестру ☺️. Ще у нас був карантин, тому навчання почалося на 2 тижні пізніше. Але все ж вже пройшов цілісінький тиждень.

Тиждень пролетів непомітно😄. Напевно від того що я вже дуже сильно хотіла знову увійти в робочий ритм. Перших два дні навчання у нас були типу вихідні😂. У понеділок була одна пара лише, а у вівторок пари відмінили😄 Хороший початок навчання!

Поки і викладачі і студенти намагаються знову пристосуватись до будніх днів, тому що після такої тривалої “відпустки” це все ж важкувато😂.

Так як навчаючись, кожен задумується над додатковим заробітком, до нас запросили представників компанії, яка пропонує роботу за кордоном. У цю пропозицію входить також і навчання. Працюєш і навчаєшся одночасно. Це ж класно✨.

Сьогодні у академії був урочистий день, тому що до нас завітала делегація з 25 країн. Ми гостинно їх прийняли і були раді, що про нас, нашу ОА дізнались 25 країн. Тільки уявіть собі, 25😱.

На наступному тижні у мене починається ознайомча практика. Нагадаю, я навчаюсь на психолога) Думаю, має бути дуже цікаво🔥.

А чим ви займалися останнім часом?)

P.s. чекаю зворотнього зв’язочку❤️
Instagram : @dvoretska 😏