Вітаю всіх спудеїв у моєму блозі. Давайте для початку трохи познайомимося. Мене звати Дар’я і студентка економічного факультету, вчуся на спеціальності «фінанси, банківська справа та страхування» і готова ділитися з вами своїми емоціями.

Фууух, ось і закінчився перший тиждень навчання.

Я зазвичай у своєму місті говорила російською мовою, але в Острозі потроху переходжу на українську. В цьому місті може змінитися абсолютно все в вашому житті.

Цей тиждень тривав наче місяць. Події швидко пливли одна за одною. А різкі зміни для мене не завжди легко даються. Проте, Острозька академія вміє дивувати.

Офіційна посвята, вручення Біблій студентам, представлення почесних гостей академії, представлення нової української еліти, перші лекції та перші друзі. І це лише перші години після того, як ми стали студентами. Тобто, спудеями)

Хочу сказати, що і ректор в нас гарна людина😂 побажав всім солодкого життя, бо це наш шановний Пасічник! Сказав поважати наших “невидимих прибиральниць” та іти на волонтерську роботу в ректорат. Ще до вступу чула багато теплих слів про нього та багато похвали про його вчені праці.

Слідом знайомство з братством спудеїв та його головою Богданом Михальчуком. Вони роблять чи не найважливішу роботу для нас усіх.

І тааак, лише у нас на спортивному ранку можна побачити, як ректор робить зарядку разом з студентами😂 це унікальна подія в унікальному місці.

Можна говорити ще дуже багато, адже емоції б’ють через край😂 але не вистачить слів, аби про все відразу розказати.

Хочу подякувати всім викладачам за лояльність та цікаві лекції з перших днів, і сподіваюсь, що чим далі, тим буде краще.

Попереду неофіційна посвята та нові навчальні будні. Всім терпіння та ентузіазму. Адже це тільки початок..)