Если вы думаете,

что приключения опасны,

попробуйте рутину —

это смертельно.

 Пауло Коэльо

Завжди незрозуміло з чого розпочати розповідь, коли так багато хочеться сказати. Моє життя зараз – це суцільні пригоди, проте дозволю собі через призму досвіду сказати, що кожні неочікувані випробування і виклики роблять мене тою, ким я маю бути, наближають до найкращої версії мене ж і змушують розвиватися. Шановні майбутні першокурсники, життя в ОА – бурхливе. Якщо вас засмоктав вир стереотипів про вищу освіту в Україні, і ви бажаєте переоцінити, що університет – це правильне місце, щоб зробити гігантський крок вперед до змін та знань – вам сюди.

Найперше скажу, що особисто моя давня мрія вчитися тут – збулася. Інколи сиджу тепер на парах і хочеться сказати вголос: «Вщипніть мене хтось, я вчуся в ОА». А ще, коли ти вступив на РГМ, то помножте цю всю ейфорію на два. Так, тут обіцяють, що буде гаряче, так, тут нелегко, але я впевнено вірю, що це того варте. Як я хочу передати вам свою радість, але це неможливо в повній мірі зробити словами. Я просто щасливе кенгуренятко (загугліть квокка і все зрозумієте).

Всі очікування збуваються, розчарувань немає. Вчитися цікаво, вчитися хочеться. Щовечора поспішаю заснути, щоб настав ранок і новий день, нові події, нові виклики. Переді мною постають завдання з якими я не стикалася раніше. Спочатку звісно відчуваю стрес, а потім пауза і я кажу собі : «Немає проблем, які не можна вирішити. Все в твоїх руках.» Добре знаючи, що таке сіра рутина, від якої неможливо втекти, яка засмоктує і вбиває в тобі природню цікавістю до життя, я ніби оживаю зараз. Я захоплена місцем, де навчаюся і людьми, які мене оточують – неймовірними викладачами та моїми розумняшками-одногрупниками. Надихаюся і вчуся від таких прекрасних людей. Я дуже благословенна цим періодом мого життя.

Коли я думала про навчання в академії, мріяла про англійську філологію і ніщо інше окрім неї, в моїй душі, здавалося, була засвічена лампочка. Вона була ніби дороговказ для мене. Я точно знала чого я хочу і куди я рухаюся. Отож, прислухайтеся до себе. Не повинно бути ніяких сумнівів чи вагань. Якщо є ця пристрасть, вогник всередині – йдіть до мети і досягнете. Я вірю у вас, мрійники і пригодошукачі. Відважтеся на ризик, поставте виклик самому собі вже зараз. Крокуйте вперед. І тоді, запевняю вас, ви отримаєте цінний незабутній час, сотні годин цікавого навчання, найкращу dream team і неповторну першу університетську осінь. Вона тут по-справжньому чарівна…

 

Insta: @soniachnaa

Fb: Ann Orphan