Привіт всім. Друзі, за цей місяць навчання в мене назбиралось багато яскравих та позитивних емоцій, якими я хочу поділитися з вами. Острозька академія- це чудове місце не лише для навчання, а й для відпочинку,  адже тут є різні гуртки такі, як: танці,  театральне мистецтво, КВН, де кожний студент може проводити з користю свій вільний час.

Крім цього, в ОА можна замість пар фізкультури відвідувати різні спортивні секції: бадмінтон, теніс, футбол, баскетбол, волейбол. А також дівчата можуть займатися йогою, шейпінгом та фітнесом для покращення своєї фігури.

Ще цікавим був для нас психологічний тренінг, на якому ми краще пізнавали один одного. Сидячи в колі на галявині в Студентському парку, кожен розповідав про себе щось нове: улюблена книга та фільм, риси характеру, хобі і т.д. Також грали різні ігри, об’єднувались в команди,  виконували різні завдання та тренерували свою пам’ять.

Дуже класною  для мене  була екскурсія ОА,  про яку я розкажу в наступному блозі.

Якщо чесно, мені вчитись в університеті набагато цікавіше та легше, ніж в школі. Я злегкістю прокидаюсь, снідаю і з посмішкою йду в університет, де мене чекає лише 3 пари, а не 7 уроків, з яких вчора до одинадцятої години я готувала домашнє завдання. Можливо, в кінці семестру, після всіх модулів, контрольних та екзаменів, я захочу назад в школу, але надіюсь, що я зі всім справлюсь.

Отже, перший місяць був дуже цікавий та насичений, сповнений різних емоцій,  адже це початок чогось нового, зовсім невідомого.