Наршеті! Я не пам’ятаю, чи писав я на початку, що під час нашої посвяти ми записувалися на спортивні секції, так як звичайної фіз. культури тут немає, але якщо не писав, то так воно і було. І от, цього понеділка все ж було перше заняття.

Я взагалі не знав, чого очікувати, так як вже нібито і не школа, але як його знати, що ми там робитимемо? Виявилося все ж саме так, як я того хотів – ми не кидали м’ячика друг другу, не вчилися його вести, не робили дитячих вправ – ми грали в баскетбол! Так, до речі, я записався на баскетбол.

Людей було небагато, ми грали командами по три чоловіки, але цього було достатньо для того, щоб я зрозумів, що треба знову починати бігати. І я думаю, що незабаром я таки почну, умови в Острозі для цього є.

Сам зал, чесно кажучи, трохи маленький. І все ж, граючи 3х3, його достатньо для того, щоб до кінця заняття ледве на ногах триматися. Але, думаю, було б краще, якби він був би справжніх розмірів. У будь-якому випадку, гірше від цього не стало б.

Завів декілька нових знайомств, один хлопець з економічного навіть з моєї рідної Херсонської області. Все ж, дуже класно, що тут не як в школі.