Одalexmrbh5leна з головних причин, на мою думку, чому абітурієнти обирають саме НаУ «Острозька академія» – це маса крутих заходів, які тут проводяться. Вже на другому тижні навчання я відчула це сповна.

Був звичайний день четверга, минуло дві звичайні пари. Класична музика сповістила про початок третьої. Ми зібралися у величезній потоковій аудиторії, де висять зразки одягу українців, які вони носили в різні періоди історії. На фоні цієї локації ми й мали працювати. Ну як працювати…скоріше, позувати. На Рівненщині готували проект щодо української мови, а нашим завданням у ньому було зобразити собою літери алфавіту.

Все заняття ми провели, позуючи для юного фотографа – Яни. Працювали злагоджено, кожен намагався зобразити свою літеру якнайкраще. Фотограф залишився задоволений роботою, а ми – процесом.

Наш куратор, Вікторія Михайлівна, обіцяла ще безліч таких крутих штук. Своїх обіцянок вона дотримується, адже в той самий день ми, як журналісти, були запрошені на презентацію бізнес-кейсу «Smart Challenge», на якій нам подарували продукцію ТМ «Молокія»(ну ви розумієте, їжа для бідних студентів – то святе). А домашнім завданням було написати репортаж про цю подію.

P. S. Якщо-що, то це “Щ” та “Р”;)

dfqhuuknney