Привіт, мій любий читачу!

Нарешті настав цей час якого так довго чекали студенти-правники першого курсу. Практика! Так, вона нарешті прийшла і до нас. Тепер зрозуміло чому вже з початку лютого ми усі як один з’явились в академії, коли більшість студентів ще два тижні спокійно їли мамині млинці удома.

Вже з першого ознайомчого дня ми усі зрозуміли – ми стали об’єктом експерименту. І це справді так! Цьогоріч (так, чомусь саме цьогоріч) викладачі вирішили випробувати на нас дещо новий (а точніше абсолютно новий) вид практики. І, скажу чесно, мені це надзвичайно подобається. Звісно, замість того, щоб сидіти днями за книжками і писати наукову роботу нам склали цілу таблицю завдань для виконання (більшість із яких виконувати треба дистанційно, що радує не менше).

Перше заняття з практики у нас було на тему Тайм- та проект-менеджменту. До того ми вже повинні були розпочати курс з використання «Word та Excel» на платформі Prometheus і змонтувати відео про права людини на основі переглянутого відео та прочитаної статті на дану тему. Пізніше на нас чекали курси з медіаграмотності, інформаційної безпеки, а також тренінг з інтерактивних методів навчання.

Насправді це все неймовірно цікаво, пізнавально та, найголовніше, не нудно. Але накраще те, що основна частина роботи полягає у розробці уроку на правопросвітню тему і також розробка та реалізація проекту. Ось тут нашому креативу буде де погуляти!)

Надзвичайно люблю такий вид роботи і тому очікую безліч позитивних емоцій, досвіду і взагалі чогось крутого! Тож, чекайте новин)

Міцно обіймаю!