Тут же треба писати правду, так?.. Коли нема про що писати, то треба писати те, що на душі.

Писати щось на цю сторінку або взагалі щось робити не хочеться. Ми, напевно, розслабилися за канікули та вихідні, ще й сонечко пригріло. Хочеться тільки гуляти та відпочивати.

Але в Острозькій академії є своя особливість. Навіть, якщо в тебе глибока екзистенційна криза, тебе все одно витягнуть із неї. Якщо ти це дозволиш собі, то ти просто будеш завалений роботою.

Якщо ти не почнеш готуватися до колоквіуму з найпершої пари вищої математики, то добра не чекай.

Ще й хочу нагадати, що жоден захід в академії не відбувається без організації з боку студентів. З початком весни починаються різна спортивні змагання, конкурс на кращу Гальшку, тижні факультетів та підготовка до Дня відкритих дверей.

ДО РЕЧІ! Шановні абітурієнти, чекаємо на вас 21 березня на черговий День відкритих дверей. Цього разу буде цікавіше та веселіше, бо ми як ніколи проробили неоціненну роботу, яка ще навіть не завершена до кінця. Не без скромності нагадаю, що в цьому році найкращий волонтерський склад, на плечі якого і покладають із року в рік організацію цього заходу.

Якщо у вас ще є поради щодо підвищення продуктивності, окрім вступу до ОА, то пишіть J І дійсно, якщо у вас є будь-які питання з приводу вступу, і вам не вистачає інформації на нашому сайті та академічному Інстаграмі, то шукайте мене у рубриці «Твій спудей», переходьте за покликанням на будь-якому соц. мережу та пишіть мені, поговоримо))