Я дуже чекала фестивалю “Острог Ренесанс” і цей день, а вірніше три дні нарешті настали. Загалом відбулося вже багато цікавих подій, та я хочу розповісти саме про ті, котрі відвідала першого дня. Оскільки в суботу у мене ще були пари, а після них я захотіла відпочити, то першим заходом, на який я потрапила була співанка. За останній час я зрозуміла те, наскільки сильно люблю співати. Коли співаєш одна, то це не приносить такого задоволення, як тоді, коли в одній й ті ж пісні зливаються голоси багатьох людей. Це дужа крута атмосфера єдності. І її варто відчути кожному. В академії проводилось вже багато співанок, і  в академічному парку, і в мистецькій галереї, та ця співанка відбулась в приміщені міської ради. А чому б і ні, сказала я та зустрівшись з подругами, пішла займати місця. Як вже заведено, на цьому заході співали пісні лише українською мовою. Хлопці, із гурту Time Will Tell зарядили всіх морем драйву та позитиву.  Співанка почалась о 20.00, а вже о 21.00 розпочиналась нічна екскурсія містом.

Насправді дуже важко було обирати чи залишатись співати, чи бігти на екскурсію. Та нам хотілось встигнути якомога більше. Тому ми вирушила на останню. 

Наш бургомістр (екскурсовод-поводир) був одягнений у красивий червоний одяг, на жаль не знаю його назви, а в руках тримав ліхтар. Ми відвідували найвідоміші місця Острога, котрі водночас приховували багато загадок. Ми чули вражаючі історії. Ось наприклад одна із них. Коли сторожа зловила одного лиходія, то сказала йому, що покарання не забариться. Та він має можливість все виправити і уникнути злої кари. Для цього просто потрібно привезти цілий віз сирих яєць прямо з міста Лева (!) в Острог. Як на мене, то це зробити неможливо, адже як би обережно він не віз яйця,  хоча б декілька з них все ж розбилось.  Та й для чого саме таким чином винний мав спокутувати скоєне? Справа у тому, що яйця додавали до вапна і завдяки цьому мури споруд в Острозі набували такої міцності. Так ось, повернемося до нашого злодія. Він привіз яйця повністю цілими. Його вже хотіли помилувати, як зрозуміли, що щось тут не чисто. Вони не побились лише тому, що були вареними. Ось такі справи. Зроблена ним афера сама ж і погубила його.

Як я говорила раніше, ми відвідали багато місць. Останньою нашою точкою була Єврейська синагога. Зайти в яку ми могли лише попередньо купивши цеглинку. Таким чином нам  хоч трішки, але вдалось долучились до збору коштів на її реставрацію. 

Після такого яскравого вечора ми поспішили з дівчатами дивитись Євробачення. Ніч була довгою… шкода, що виграла не Болгарія …та настрій це нам не зіпсувало, адже організатори фестивалю зуміли зробити все так, що хороших емоцій  вистачило, ще на декілька днів. Дякую усім вам:)