gd4yxzlyx3i

Студентське життя – це не лише відвідування пар, модулів, практичних, а й можливість цікаво, в затишній атмосфері, провести час з приємними людьми. Почнемо з того, що я дуже хотіла піти на благодійний концерт гурту Jared Horor. Але у мене було стільки справ, що фізично встигнути на нього було практично неможливо.

Йду ще тільки з спортзалу, а ще потрібно забігти до дому, переодягнутись, так би мовити навести красу ( куди ж без цього) і прийти в КМЦ, де і мав відбутися концерт. Здається, що ж тут такого, але коли на все це є лише 25 хв, то можна було б задуматись: для чого це мені? …краще ж полежати, відпочити. Та, на щастя, втома мене не переборола і я таки прийшла на концерт.

z90-htsvzwa

Якби ж не потрапила на нього, то зробила б помилку. Чому? Та на це є ряд причин:

  1. Звісно ж, що першою є чудовий голос виконавця. Він міг співати настільки ніжно, що аж мурашки бігали по шкірі. Але водночас, в окремих піснях його голос набував піку своєї могутності і в такі моменти частинки цього драйву передавалися нам, глядачам. Це було просто неймовірно.

  2. Приємно вразило те, що ми мали можливість спілкуватися з виконавцем. Ось яким чином це відбувалося: якщо в когось виникало певне питання, то його записували. Потім цю записку передавали на сцену, де й давалася відповідь на поставлене питання. На мою думку, за допомогою ось такого спілкування не було якихось меж між гуртом та глядачами. Ми відчували себе максимально комфортно.

  3. Сказати, що у глядачів був хороший настрій – це не сказати нічого. Хлопці з гурту постійно жартували, багато усміхались. І це зробило мій вечір неперевершеним.

uh1kbj4ctuy

Усмішки, драйв, задоволення, чудовий настрій –  це те, що стало супутниками нашого вечірнього часу, проведеного разом з Jared Horor.