Ось і завершується другий тиждень навчання в Острозькій академії, а у мене з’явилась безмежна кількість вражень та емоцій, які прагнуть бути почутими. Сказати хочеться дуууже багато. Для початку, блоги минулорічних першокурсників стали для мене натхненням. Новоспечені спудеї не хизувались архітектурою власних повітряних замків, а лише ділились враженнями, що й спробую зробити я.

Давайте знайомитись! Мене звати Іванка (як ви вже здогадались) і я навчаюсь на першому курсі факультету політико-інформаційного менеджменту (ПіМ), спеціальність психологія. Я безумовно спробую пояснити чому вибрала ОА і психологію та розповісти чи не пошкодувала (хоча вже знаю, що не шкодуватиму). Але зараз поділюсь з вами лише деякими своїми думками.

ОА має стати вашим свідомим вибором і тоді ви будете насолоджуватись кожною миттю. Це я до того, що вам доведеться досить часто пояснювати вибір університету і спеціальності. Це не є погано, бо дає змогу зрозуміти самого себе і переконатись у правильності рішення. До речі, подібні питання ставитимуть не лише викладачі, а й усі нові знайомі, бо, мабуть,ваше пояснення розкриє вас по-новому.

Звісно, навчальний рік починається першого вересня і це справді незабутній день, проте, досить ймовірно, що зі своїми одногрупниками ви познайомитеся  задовго до осені. Це добре, бо ви не відчуватимете себе незахищеним серед виру першовересневого  дійства, а одразу знатимете членів своєї нової родини. У моєму випадку соціальні мережі нарешті стали у нагоді. Тільки зайшовши на територію університету, я здалека бачила табличку «Психологія» і спокійно (ну майже) йшла до вже знайомих мені людей.

Інавгурація в ОА – це надзвичайно атмосферне свято. Ми відчували себе малою частиною великої родини і центром цього дійства водночас. Одягнені у красиві мантії,літаючи на сьомому небі від щастя, ми дуже-дуже голосно кричали «Віват! Віват! Віват!»  у відповідь нашому ректору, спостерігали за дійством, що відбувалось на сцені й уважно слухали доповідачів, чітко і бадьоро повторювали слова клятви. Цей день закарбується у моїй пам’яті, як початок чогось грандіозного, народження нової мене.

Знаю, що дуже коротко і не впевнена чи досить зрозуміло, але  я дуже сподіваюся, що зможу гідно замінити своїх попередників і що мої слова теж надихнуть вас стати частиною ОА. Цей світ потребує креативних, яскравих, освічених професіоналів, а саме такими є випускники нашого ВНЗ.