31.08.15 – це надзвичайна дата. Вона змінила все моє життя. Ким я була до цього дня? Звичайнісіньким абітурієнтом, а зараз гордо можу промовити зі своїх вуст, що я – СПУДЕЙ.

Ранок цього дня був таким, як завжди, нічого особливого (не рахуючи того, що я тепер живу в м.Острозі, в гуртожитку, а не дома, в Херсонській області). Прокинулася, вмилася, поглянула на годинник і зрозуміла, що трошки запізнюсь, ну ось така моя натура.))
Взяла свою подружку по кімнаті і ми рушили в НаУОА. Як захоплено я дивилася навкруги, адже все таке нове, адже це місто тепер буде моїм домом.
І ось, ще один поворот праворуч і ми тут. Скільки людей, натовпи, цілі потоки людей, це неймовірно просто. Всі такі веселі, особливо першокурсники і їх батьки, в них починається нова сторінка життя. Я вже на місці, мене зустріла Світланка і провела до інших) Так приємно було всіх одногрупників побачити, це нереально – це нова родина. Всі були такі гарненькі, так вдягнені файно. А тепер нас починають всіх збирати, щоб ми пішли по мантії) Ще мить і ми виглядаємо, наче маленькі чарівники. Ох, як класно.
Нас всіх пошикували за факультетами, і ми, економісти, стоїмо найближче до Академії. Виходе ректор і весь ректорат. Тебе переповнюють такі емоції, які в житті ти ніколи не переживала. Це дещо.
Завчасно нас всіх попередили, щоб, коли проходив ректор ми голосно, з усіх сил кричали «Віват! Віват! Віват». Так і було. Ми споглядали за цим всім дійством, така атмосфера!
Економічний факультет повели до сцени першими, згодом всі останні факультети. Перед нами виступило безліч людей, всі надзвичайно розумні, це ж можна було визначити з їх промови, наскільки чітко, без води, без зайвих слів вона була складена.
Перед нами розіграли маленьку сцену. Головні герої: Гальшка, Василь-Констянтин Острозький і Іван Федоров. Вони підписали документ про призначення В.-К. Острозького керівником академії.
Згодом всі взялись за руки і на чолі з Ігорем Демидовичем пішли по аудиторіях. Нас поділили по підгрупах, і ми порозходилися. Знайомство було з одногрупниками, з універом. І тепер розумієш, що тепер ти – частинка складного механізму під назвою Національний університет «Острозька академія»

.