Ну що ж, любі друзі, і знову привіт!

Надзвичайно щаслива, що маю можливість ділитися з вами подіями мого життя і тими емоціями, які отримую кожного дня. Зараз же хочу розповісти про те, як почався другий семестр і чого очікувати наступних кілька місяців.

Взагалі, зізнатись чесно, після місяця відпочинку повертатись до навчання нелегко. Сподівалась, що перший «робочий» тиждень у 2019 буде легким, але сталось не так як гадалось. Семінарські заняття на третій день навчання це ще те випробування. Проте, з іншого боку, це дозволило швидше зрозуміти, що канікули закінчились і прийшов час знову братись за розум.

Якщо говорити про предмети… Вже з першого дня зрозуміла, що сумувати часу не буде. Вже у цьому семестрі зможу відчути себе справжнім правником, адже на горизонті вивчення Конституційного, Кримінального та Цивільного права. Охх….Весело ж буде! Вже навіть кодексами закупилась і придбала новеньку Конституцію.

Також вирішила трохи підняти власну «планку» і поставила за мету отримати підвищену стипендію. Як це можна зробити в академії? Просто добре навчатись це чудово, але цього недостатньо. Звісно, ти будеш великий молодець, якщо здаси сесію на п’ятірки, але цього недостатньо. Не будеш ти успішним в житті, якщо просиджуватимеш увесь час за книжками. Розвиватись слід різносторонньо, тому Острозька академія спонукає студентів до громадської діяльності і активної участі в житті університету. Тож аби стати справді успішним студентом і отримати підвищену стипендію слід: звісно ж здати сесію на відмінно і на додачу займатись волонтерством у  будь якому його вигляді, з тих багатьох, які пропонує академія. Цього семестру я вирішила попрацювати в деканаті. Адже тут ти завжди в центрі подій і робота цікава насправді (так, якби це дивно не було, але я люблю працювати з документами). Тож, сподіваюсь я зможу досягнути своєї мети.

І ще одна неймовірна для мене подія, яка сталась у перші тижні навчання. Я долучилась до ФРІ! Це крутезна громадська організація, яка дає можливості для саморозвитку молоді. В мене був неймовірний досвід створення осередку ФРІ у своєму місті, але, на-жаль, через байдужість населення і відсутність бажання та ініціатив від молоді осередок занепав. Та я, на щастя, отримала шанс долучитись до ФРІ тут, в Острозі, чому я неймовірно рада. Сподіваюсь отримати максимальне задоволення і користь від цього.

А поки я прощаюсь із вами

В наступному пості буде дещо цікаве)

Обіймаю♥