Творча особистість? Тоді тобі в Національний університет «Острозька академія». Саме тут розкриють твої скриті таланти. Куди не глянь: спортивні секції і гуртки…
1 вересня всіх нас зібрали. Нас поводили територією академії. І під час прогулянки знайомилися один з одним. Згодом ми усією групою Е-12 пішли до стадіону. Перед нами зробили, наче уривок з заняття, з шейпінгу. Всі були в захваті.
До нашої уваги представили різні секції, такі як: шейпінг, футбол, волейбол, баскетбол, теніс, настільний теніс, бадмінтон, шахи, софтбол і купа всього іншого для розвитку вашого тіла.
Трохи провчившись в ОА, я дізналась ще про гуртки, наприклад, КВК, театральний гурток, гурток фотографів, астрономічний клуб, графологія, раз на місяць я веду гурток з політекономіїі це тільки менша частина, щоб весело провести своє дозвілля, не тільки з користю, а й весело.
Що вже казати про сертифікатні програми, коли до уваги пропонується вивчення : китайської, італійської, японської, німецької, англійської і французької мов.
Нещодавно проводився набір ді-джеї на Ост-радіо. Це реальна тема, бо саме завдяки ді-джею на перервах такий музон грає шикарний, що аж подих перехоплює.
Можна діти себе куди хоч))