Нарешті прийшла весна!) Та, дивлячись на сьогоднішню погоду, так і не скажеш. Увесь ранок небо було затягнуте сірими хмарами, і тільки пообіді нарешті виглянуло сонечко. Багацько людей вже перейшли на весняний одяг, і майже у всіх дівчат з’явилася нав’язлива ідея схуднути до літа. До речі, я теж належу до цієї групи дівчат) Цього тижня ми з сусідкою вирішил сісти на дієту, хоч я й не уявляю, як це мені вдасться. Зазвичай я не витримую й трьох днів. А перед самою дієтою ми почали прощатися з нашим солодким життям. Перше, що ми зробили – це надзвичайно смачний шоколадний торт. Ох, і мороки ми мали з ним! Потрібно було випікати коржі, робити крем, потім усе складати докупи. Але воно того варте;) Після цього ми випікали вівсяне печиво та пиріг. Думаю, це було найкраще, що ми робили за увесь цей другий семестр. Місію виконано, а отже можна й на дієту сідати)
Якщо розповідати про академію, то сьогодні була перша практична з математики з новим викладачем. Я дуже хвилювалася перед цією парою, адже знову новий викладач. Та запевняю, що мої хвилювання були даремними. Ці вісімдесят хвилин минули дуже швидко та легко, а пара закінчилася на приємній ноті.
Зовсім скоро 8 березня. Певно кожна дівчина чекає цього, та я ще не вирішила, як я буду святкувати, але думаю, що все мине чудово. Це ж Наш день!)