Цей рік, мабуть, найважливіший у моєму житті. Він визначив моє майбутнє, і я безмежно щаслива, що навчаюся в омріяному ВНЗ. Коли мені було одинадцять, вирішила, що хочу стати журналістом.  Отримати освіту я прагнула тільки в Національному Університеті  «Острозька Академія». Тепер впевнено можу сказати – мрійте! Не зважайте, коли хтось скаже, що це надто складно і варто взятись за щось легше. Докладіть  максимум зусиль, і тоді всі ваші мрії стануть реальністю.

До оголошення результатів вступної кампанії, ми з батьками відвідали Острог двічі. Першого разу просто тому, що я дуже хотіла там побувати і побачити на власні очі, яка це краса. А ще тому, що для подачі заяв на спеціальність «Журналістика» потрібно підготувати творчий конкурс. ОА зустріла надзвичайно тепло і привітно. Волонтери відповіли на всі наші нескінченні запитання та навіть провели екскурсію. Так минуло моє перше знайомство  з Острозькою Академією. Я була в захваті!

Наступного разу ми вже привезли оригінали документів. Після цього зайнялися вирішенням питання з житлом, але тут проблем не виникло. І ось настав день інавгурації. Заселившись в будинок, я стрімголов помчала до ОА, щоб нічого не пропустити. Нас одягнули у фірмові сірі мантії, які всім нагадали Хогвартс. Ми відчували якусь магію навколо.

Настав час посвяти. Це було щось неймовірне. Дійство, від якого перехоплює подих. Все було на найвищому рівні. Неможливо описати це словами, треба бачити на власні очі. Взявшись за руки, ми, першокурсники, зайшли до академії. Трішки поблукавши коридорами, знайшли потрібну аудиторію і прослухали першу лекцію. Нашу справжню першу лекцію.

Опісля, ми ще довго фотографувались і обмінювались враженнями. Я міцно обіймала маму, розуміючи, що  тепер все буде інакше. Починається нове доросле самостійне життя. Тоді я зрозуміла, що найбільша мрія мого життя – тепер реальність. Я студентка Національного Університету «Острозька Академія».

Vivat!encuw9otp3q