Привіт майбутні спудеї та спудейки😊.  Ось і завершився третій тиждень навчання у мої любій ОА.

Мабуть, тут повинно заграти те, що наганяє жах 😩😩😩,  тому що у нас були практичні: час коли хочеться кричати ПОЛУНДРА і нестримно плакати. Гаразд, не буду вас лякати, адже насправді все не так погано.  Головне вчити і не боятися відповідати або використовувати магію поза межами Хоґвардсу🤔.  Ні,  чесно це не неможливо, просто потрібно старатись і працювати. Ви ж навчаєтесь у Острозькій академії, тому повинні навчатись і не лінуватись. ( недаремно ж проголошується клятва)

Наступна подія цього тижня у моєму житті –  йога. Це ще одна перевага нашої альма-матер,  можливість відвідувати фітнес, шейпінг і т.д.  замість фізкультури. По-перше, так можна займати тим, що подобається, а по-друге, заняття можна відвідувати хоч кожен день, крім вихідних. Зізнаюсь, я не дуже вірила в те, що до мене прийде якесь просвітлення на йозі.  Власне цього і не сталось, але то було лише вперше, можливо тому, але я відпочила і очистила свої думки,  а це також круто. (рекомендую перед практичними☺️)

Ще один плюс  НаУ «ОА» –  театр. Тут  можна реалізувати себе як актора чи акторку, не як у школі,  а по-справжньому.  Навіть на відбір даються цікаві і творчі завдання.  Взагалі я рекомендую  спробувати свої сили в різних напрямках,  адже

  • Так точно зрозумієш, що точно тобі до вподоби
  • Знайдеш нові знайомства
  • У ОА цінується активна участь у її творчому житті, за це ти навіть отримуєш бали до стипендії

Отже,  це все.  Я дуже хочу почути вашу думку про мій блог і теми, що цікавлять вас, тому давайте так:

Інстаграм @yanina.tomlyak

Фейсбук: яна томляк

Я чекаю на ваші питання😘