Понеділок 3.10

Саундтрек дня: Adele – “Lovesong”
Hello October! Аж не віриться, що пройшов вже цілий місяць! Все намагаюсь робити вигляд, що вже звикла до ритму академії, але блоги видають мене з головою, візерунки на полях видають мене з головою, і всім стає ясно – не все в порядку в мене з головою. РГМ – ось цьому єдине пояснення 😌
Добре, жартую:) Свій факультет люблю і божеволіємо ми теж гуртом.

Отже, до теми.
Я визнаю, що я кавоман, меломан, книгоман і безліч інших “ман”. Скажу, що мені ну дуууже пощастило з оточенням, адже мої любі як ніхто знають, що то є мої ліки, еліксир щастя і просто наркотик. Тому сьогодні я вам хочу розповісти трішки про кавові місця в Острозі.
Так, вірно: Острог вам не Львів, де вулиці просто кишать шоколадними майстернями і кав’ярнями. Острог не величний Київ, де щодня віднаходять нові рецепти приготування ароматного напою. Острог – то є затишне місто, яке завжди відкриває обійми усім охочим.
Перше місце, яке ви, любі абітурієнти, обов’язково відвідайте – це Академічна кав’ярня, що знаходиться на території ОА. Невеличке приміщення сходами вниз, поруч картинної галереї, де смачно пахне кавою. Особисто я проводжу там ну дууже багато часу, навіть якщо ніц не купую. Персонал завжди привітний, а коли ти прийдеш до них з ‘кислою міною’ – намалюють тобі смайлик чи сердечко на каві:) Дякую їм за це.
В Академічній кав’ярні можна побачити багато цікавих відвідувачів. Ось наприклад на початку вересня за сусіднім столиком сиділи поважні пан та пані, які розмовляли польською (певно гості з сусідньої країни), а нещодавно бачила там дууже багато діток (місцеві школярі? екскурсія?). Якась маленька дівчинка вчепилась за мною хвостиком і все випитувала що я тут завжди купую. Ну хіба не милота? 🙂xhhapto0wkm

Вівторок 03.10

Саундтрек дня: СКАЙ – “Подаруй світло”
Сьогодні день мене застав дощем, вірніше просто шаленою зливою. Ноги повністю промокли (ох певно хтось захворіє!), та оскільки в місті у мене була ще ціла купа невирішених справ, ми з моєю soulmate Людою побігли грітися в Американо.
Американо – місцева затишна кав’ярня, де можна посмакувати кавовими напоями за відносно недорого (що студенту важливо😌). Фішечка кав’ярні у тому, що на стіні висить така собі ‘memory дошка’, де відвідувачі можуть повісити свої малюнки, вірші або ж просто побажання персоналу. Кожен раз, заходячи туди, милуюсь цими частинками душі, дбайливо залишеними в Американо.
Можу порадити випити там американо з топінгом ‘піна колада’, це дуже смачно:)esu4ie-qizk

Середа 5.10
Саундтрек ранку: Антитіла – Ів Кусто
Улюблена пісня, до речі.
Останнє місце по порядку, але аж ніяк не по якості – це (не повірите!) кіоск з кавою біля Маестро. Ох вже не знаю, чи хтось з першокурсників звернув увагу на цю непримітну місцину, але мій ранок починається тут. Ось навіть зараз стою в черзі за ароматним капучіно.
Зазвичай такі місця йменую ‘кава придорожня’, адже ти біжиш/летиш собі у справах, і такі місця просто знахідка. Моя знахідка – це їхня акція “кожна 10 кава безкоштовно”, що для таких як я доволі цікава штукенція😉 🙂