За що я люблю нашу групу, так це за дружність. Ось уже вкотре ми підготували нашому одногрупнику на День народження сюрприз. 

 

Цього разу це був наш кримський друг Баязет, наймолодший у групі, якому виповнилось всього 16. Ще в аудиторії, одразу після пари заспівали «Happy birthday», вручили торт і подарунок й щасливі від запрошення на святкування в «Маестро» пішли на решту пар.

Цього дня була перша практична з інформатики. Ми переводили числа із десяткової у двійкову систему, додавали, віднімали і множили їх. І я вперше усвідомила наскільки зіскучилась за математикою. Практична пройшла відмінно і з піднесеним настроєм я пішла на тренінг. Це був уже другий психологічний адаптаційний тренінг для нашої групи, але на першому побувати мені не вдалось. Проводили його студенти-психологи з четвертого курсу. Тренінг спрямований на те, щоб всі в групі краще роззнайомились і комфортніше почувались в компанії один одного. Проводився він декілька годин, але все було так весело й цікаво, що ніхто з нас і не помітив, як пролетів цей час.

А вечір ми провели дружною компанією МВ-11 в піцерії «Маестро».