Привіт! От уже 19 вересня, хоча я б сказала, що тільки 19 вересня, а таке враження, що я тут уже років 2. Ох, скільки подій відбулось за 3 тижні, що навіть не знаю з чого почати. Я уже знайшла друзів, недругів, знайомих. Отримала море незабутніх емоцій, навіть з’їздила додому.
За цих 20 днів в Острозі я вже блогер, член «Ліги студентів» Асоціації Правників України, волонтер, а ще скільки планів. Самоврядування в ОА просто на найвищому рівні. Дуже здружилися з «Лігою», навіть провели перший корпоратив на природі. Це була весела прогулянка до дамби, потім ми пекли картоплю на відкритому вогні, співали пісень. Усе це проходило так атмосферно, ніби у колі рідних людей (хоча, що казати, тепер ми дійсно одна сім’я).
Ще ми з друзями ходили дивитися на місячне затемнення. Тут дуже цікава історія. От сиджу я собі в мережі Інтернет 17 вересня, і тут випадково мені на очі потрапляє інформація про затемнення, пік якого буде проходити о 21.55. Виявилось, що астрономи нашої академії знали про це і влаштували спільне спостерігання за цим явищем через телескоп. Ми, як пунктуальні люди, прийшли за 30 хв до початку. Прочекали ми годину, а затемнення, як виявилось, могли спостерігати американці, австралійці, але не українці. Але я не шкодую, бо час провела з задоволенням у приємній компанії.

Ну і звичайно зараз іде навчальний процес. Ходимо на пари, готуємо практичні, пишемо курсову, але це не заважає насолоджуватись студентськими буднями. Життя прекрасне у будь-яких його проявах,йо-хо-хо!k9buohnaorolbgzc_ex8wk