Вже більше тижня хотіла написати сюди, та й було про що написати..але час. Цей дорогоцінний ресурс, який так хочеться осідлати, та перед сесією він набуває властивостей непідвладності. Так, цей важкий та плідний час іспитів і заліків настав. Та попри це, не можна забувати і про відпочинок. Насамперед, для культурологів про їх день. З певних причин святкування нашого дня перенесли і воно збіглося з днем філолога. Та не скажу, що це вкрай засмутило. Щоб там не було, та всі ми гуманітарії: і культурологи, і філологи.

Зранку, коли цілий натовп студентів спішить на пари, я з одногрупницею намагалась долучити їх до мистецтва. Як саме? Зовсім просто, роздаючи цікаві факти про картини. А чи знали ви, що найзагадковіший середньовічний художник Ієронім Босх зобразив на знаменитому триптиху “Сад земних насолод” портрет свого гідного наступника Сальвадора Далі? ( хоч останній жив значно пізніше Босха) Чи наприклад те, що на “Таємній вечері” Леонардо да Вінчі Христа та Іуду змальовано з однієї людини? Як на мене, то це цікаво)

Пізніше для культурологів відбувся літературний вечір (але проводився він у світлу частину доби), на якому вони могли прочитати свою авторську поезію та взяти участь у поетичних конкурсах. А чи під силу вам зачитати вірш танцюючи, тримаючи ручку в зубах чи зробивши чудернацький акцент? Для нас це легко. В таких інтерактивних конкурсах брали участь не тільки студенти, а й викладачі, зокрема Микола Олександрович. Приємно, що в ОА перші та останні можуть доволі тепло спілкуватися, відчувати взаємну підтримку та зацікавлення. Це прекрасно:)

Ще одним цікавим дійством став літературний реп-батл, на якому студенти першого та другого курсу показали свою майстерність, котра полягала у написанні хорошого тексту та презентації його на публіці. Так, у нас читався літературний реп. Що ж скажу з приводу цього, це круто. Ми культурно “пошуміли”.

І на цьому наше свято не закінчилось. Вже традиційно, кожного року на День культуролога проводиться благодійний аукціон. Цьогоріч на ньому можна було придбати бали на деякі важливі для студентів предмети. А окрім нього, кожен мав змогу збагатитись цікавими книгами, журналами, коміксами, котрі виставили на аукціон викладачі. Книги про гендер, наукову роботу студентів культурологів чи навіть щоденник, який потрібно знищити стали цікавими лотами і швидко знайшли своїх покупців.

А на завершення свята прозвучало декілька пісень у виконанні талановитого Дмитра Байди та Віталії Кушмирук. Дякую усім за хороші емоції. Люблю вас, моя невелика культурологічна сім’я;))