00000550_bТаке довгоочікуване студентське життя розпочалося! Море вражень, неймовірні емоції , цікаві знайомства – усе це розпочалося ще 31 серпня, коли я вийшла з маршрутки і вдихнула надзвичайний аромат самостійного життя.
Острозька Академія – унікальний освітній заклад України та й усієї Європи. Чесно кажучи, ніколи не думала, що буду навчатися в НаУОА. Вранці 1 серпня я відкрила власну сторінку із поданими заявами і побачила омріяний надпис «Рекомендовано до зарахування на бюджет» біля заяви в Інститут права ім. І. Малиновського. Моя сестра була просто в захваті, я ж відчувала протирічні емоції. Думки були неоднозначними до першого мого візиту в Острог. Не скажу, що мене вразило місто (я бачила тільки початок), проте мене вразила академія і її працівники. Я зрозуміла, що хочу тут навчатись. Ні, Я НЕЙМОВІРНО ХОЧУ НАВЧАТИСЬ САМЕ ТУТ.
Пізніше у соціальній мережі правники старших курсів створили бесіду, де розповідали нам про життя академії і її спудеїв. Та погодьтеся саме слово «спудей» уже звучить по-елітному. Саме завдяки «старшакам» майбутнє уже не здавалося таким лячним та незрозумілим.
Так от, 31 серпня 2016 року я приїхала в Острог. Еліна (так звуть мою подругу, з якою ми познайомились у вк) зустріла мене на зупинці біля ОА і ми пішли заселятися. Розклавши речі, ми пішли у найпопулярніший заклад Острога, «Маестро». От там ми і познайомилися з однокурсниками, спудеями та просто місцевими жителями. Гуляли ми не довго, адже зранку 1 вересня нас очікувала посвята.
Ох, про посвяту можна писати вічно! Скажу вам це було ПРОСТО НЕЗАБУТНЬО! Такий незрівнянний ректор І.Д. Пасічник, чудові актори КМЦ, хлопчик з дуже гарним голосом, той самий «сонячний поет» Іван Драч, одногрупники, однокурсники, куратор, студкуратор. Найзворушливішим моментом посвяти для мене була не клятва на Біблії, а сльози мого тата, якого я побачила серед глядачів. Тоді я зрозуміла, що закінчилось безтурботне дитинство і розпочалась самостійна і захоплююча юність. Далі за планом була лекція присвячена 25-річчю до Дня Незалежності2coe0tlvpqw. Після офіційної частини з натертими мозолями на ногах (більше не одягну підбори в ОА) ми з друзями-спудеями пішли гуляти. От тоді я закохалася в Острог (особливо у єврейське кладовище). Такими були перші дні, а далі пішли веселі студентські будні йо-хо-хо!