Привіт друзі!Як ви?Сподіваюсь у вас все добре, бо у мене дещо важкі часи:багато роботи☹️, але я не засмучуюсь і намагаюсь впевнено йти до цілей.


Думаю, як проходять мої будні Вам вже відомо, з тих часів нічого не змінилось, але я приготувала кілька порад ,які повинні допомогти кожному студентові справитись з труднощами на першому курсі.Адже саме перший курс найбільш закарбовується в пам’яті, саме тут зароджуються основні спогади і перші студентські емоції як для спудеїв, так і для їх батьків.Отож,погнали!
1.Дізнайся основну інформацію накшталт місцезнаходження своєї кафедри , аудиторій, імена своїх майбутніх одногрупників,таким чином ти перейматимешся менше.
2.Не забудь розпитати про розклад і заздалегідь знати , де проходять пари.Це важливо(повірте мені)).
3.Варто визначити пріоритет.Як я наголошувала у минулих блогах ,це ,напевно, одна з найпотрібніших порад,бо те,з чим ти працюєш і чи отримуєш ти від цього задоволення – ідентифікатор того,чи будеш ти в майбутньому щасливим.
4.Студентський квиток.Всі жартують про те, що це «нікому непотрібна пластикова картка», але деякі плюси в ньому є.Наприклад, похід у кінотеатр та поїздка поїздом чи електричкою обійдеться тобі набагато дешевше,ніж повинно було б.
5.Потрібно бути активним.Не боятись неправильних дій і того,що хтось може неправильно тебе зрозуміти.Висловлюй свої думки.Відстоюй свою думку.Живи і насолоджуйся.
6.Не прогулюй заняття,бо через прогули все може завершитись сумно.(а для заохочення додам,що в нашому університеті(можливо й в інших) студенти отримують бали за відвідування))☺️
7.Не спізнюйся.Викладачі не в захваті від спізнень ,і це не дивно, бо спізнення-ознака непунктуальності людини.
Такі прості ,але дієві поради дозволять майбутньому абітурієнту почуватись впевненіше і краще.Щасти!💫😍