Привіт, мої любі читачі і друзі! Саме так, друзі, адже якщо ви вирішуєте вступати в ОА, або ви уже тут – ви мій друг, як і друг кожного спудея! Адже Острозька Академія – то сім’я!

Що таке початок навчання в універі? Звичайно це купа нових людей, нові предмети, безліч незнайомих слів, новий ритм життя і тому подібне. Початок навчання в ОА – це щось особливе. Ще ніколи я не відчувала стільки емоцій одразу. Потік вражень від лекцій, хвилювання перед першими практичними, втома від недоспаних ночей, жарти на перервах, посиденьки в парку, конспекти, книги і навчання до пізньої ночі, щастя від кожного балу на заняттях і усе це змішане з неймовірним щастям від перебування тут. Кожного дня ти ловиш цей ритм студентського життя і дах підриває від усього, що відбувається. Це насправді круто, повірте!

За два тижні, проведені тут, я змогла виділити для себе деякі факти про Академію, Острог і взагалі тутешнє життя:

• по-перше, тут дуже затишно, особливо вечорами. Місто так і дихає теплом і всепоглинаюча тиша тихо обгортає вулиці. Ідучи ввечері тротуарами так хочеться потонути в цій тиші і полетіти з нею від усього світу…
  • по-друге, в кав’ярні Академії неймовірно смачна кава! Після склянки лате думається легше і плюс 100% позитиву до настрою)
  • по-третє, тут можна весело провести час! Не зважайте на те, що Острог маленьке місто. Головне – це люди які вас оточують!
  • по-четверте, Острозька Академія – це місто добрих людей. Тут вам обов’язково допоможуть, підкажуть і дотягнуть вашу важку валізу до квартири. Вже перевірено)

Цього тижня пережила першу практичну і перший колоквіум. Що я вам можу сказати… Те що ви недоспали ніч, випили три чашки кави, вранці почуваєтесь як губка, яку щойно викрутили – ніщо у порівнянні з тим як ви почуваєтесь, отримуючи максимум на практичних. Тому навчайтесь і будьте завжди на позитиві. Тоді всі практичні вам по зубах!

І наостанок хочеться додати кілька теплих слів) Острог для мене вже став як рідний. Приїхавши на вихідні додому, зрозуміла, що хочу повернутись сюди. Тому якщо ви хвилюєтесь про те чи буде вам тут комфортно – так буде!

Навіть якщо ви домашня пташка – в Острозі ви знайдете своє гніздечко)