Привіт усім, мої любі читачі! Сподіваюсь ваші справи ідуть чудово, бо мої просто прекрасно!

Тиждень, що минув був по-своєму особливим. По-перше, ОА бачила мене лише двічі на тиждень. Ви скажете: «Прогулюєш! Як так можна!». А от і ні! Цього тижня мої сонні ранки і навіть деякі прохолодні вечори проходили у осередку творчості ОА – культурно-мистецькому центрі. Скажу вам чесно – місце і справді чарівне. Попри те, що іти туди пішки хвилин 20 (за умови якщо ти не сонна муха о 9 ранку, бо інакше тобі доведеться витратити з півгодини аби дістатись тої таємничої будівлі), і там добряче допікає холод – перебувати у КМЦ одне задоволення. Дружня атмосфера, жарти, пісні – заради цього варто і пари прогуляти). Жартую). Насправді, кожен хто виявив бажання показати себе на сцені – повинен працювати, бо концерт має бути якісним як ніколи!

Не знаю чи це магія КМЦ, чи взагалі Острозьке повітря так діє, але тут відкриваються таланти! Ніколи не вмів співати – тут твій голос заграє по новому (перевірено першокурсниками). Не виступав на сцені – ця сцена прийме тебе як рідного! І взагалі, якщо ти маєш хоч якийсь талант ( а він в тебе є, я впевнена) – вперед на сцену КМЦ, бо тут ти знайдеш де його проявити!

А казково-дивним місцем  у КМЦ можна назвати дзеркальну залу. Зайшовши туди вперше – відчуваєш себе Алісою з роману Керрола (дзеркала насправді дивні і відображення в них дуже своєрідні). Але це треба бачити на власні очі!

А зараз мушу бігти, бо мене знову чекає КМЦ. Наступного тижня чекайте багато новенького, адже попереду День юриста і  мій перший дебют на сцені ОА! Буде гаряче!