Всім привіт!
Як справи ,друзі?Як проходить Ваше життя? У мене наразі все чудово🌝
Як я Вам і обіцяла, розповім про переваги та недоліки життя в гуртожитку й приватному будинку/квартирі. Я беру на себе таку відповідальність, адже мала можливість проживати в гуртожитку цілих три роки!І так як вже місяць проживаю на квартирі, мені є з чим порівняти. Отож, почнем з цікавішого, more exciting.😎
Проживання в гуртожитку ,безперечно, дуже цікаве , сповнене різних ситуацій.
Згадати лише мегакруті вечори зі своїми сусідами по кімнаті! Вечірні чаювання з печивом «Марія» або «Наполеон» (yes,саме це печиво) і виконання великої купи домашніх завдань до 2 ночі… Інколи не дуже приємні ситуації , про які згадувати зараз недоречно,бо світлих моментів набагато більше. В гуртожитку ніколи не сумуватимеш, і це факт! 🌞♥️🌞
Єдиним вагомим мінусом проживання в гуртожитку є інколи надто підвищений рівень шуму в кімнаті, коли хочеться щось повчити, improve your skills.Але і з цим можна впоратись ,якщо знати кілька порад (які можу розповісти в особистих повідомлення в соцмережах).
Цікавим фактом є і те, що прибути до гуртожитку Ви повинні до 23:00, адже в іншому випадку , Вас не впустять.І, мені здається, в якійсь мірі в цьому існує корисність)А яка , здогадуйтесь самі)❤️

Умови і комфорт. Звичайно, гуртожитки, в яких навчаються студенти, не зрівняти з теплою домівкою, але жити досить непогано, якщо підтримувати чистоту і порядок. Важлива інформація!В гуртожитках нашого університету немає того, чого так бояться багато абітурієнтів(комах, мишей і різних тваринок).
Безумовно, вартість гуртожитку нижча, ніж приватних будинків. Це також один з вагомих плюсів проживання тут.
Гуртожиток – чудове місце для нових знайомств, хорошого спілкування і взаємодопомоги в усьому, багато смішних моментів і позитиву ,спогадів.Тому не варто засмучуватись і впадати у відчай, якщо Вас поселили в гуртожиток, або Ви з якигось причин змушені тут жити .


Квартира. Хмм… Саме слово , напевно, багато кому говорить саме за себе – КОМФОРТ, ТИША, СПОКІЙ. В якійсь мірі це так, але все ж таки багато речей залежить від квартири і власників. Роблячи висновки з мого проживання , скажу наступне:
Жити на квартирі в рази комфортніше, наприклад, плита на 4-ьох, а не на все крило гуртожитка і все в цьому роді.
Друга advantage – це дійсно тиша, можливість спокійно виконати домашнє, повчитись, відпочити.

Якщо Вам випало проживати з хорошими, щирими людьми – Ви щасливчик.І я можу назвати себе такою ж. Від людей багато залежить в нашому житті, інколи аж надто. Тому в приватному будинку теж можна знайти друзів , але інколи можна і не зійтись характерами.(до цього потрібно бути готовим і сприймати все ,як належить).
Вартість. Звичайно, ціна залежить від умов і деяких критерій, але середня ціна квартири ~ 1000+ гривень(в той час ,коли за гуртожиток/рік коштує ~8000)Інколи воно цього варте, але не завжди.)
Отже, кожен обирає те, що йому до душі, але я раджу спробувати обидва варіанти ( так ,як це роблю зараз я ),щоб переконатись в чомусь і зробити певні висновки для себе.
Таким чином я намагалась Вам розповісти основні переваги/недоліки проживання в гж/квартирі.Сподіваюсь комусь ця інформація стане корисною.💯🔥
Хочу на кілька речень повернутись до свого студентського життя.Наразі нічого нового і надцікавого в моєму житті не відбувається, досить багато роботи і дуже мало часу на виконання, але через це я тут, щоб працювати і впевнено йти вперед.🌀👩‍🎓👩‍🎓
Дякую всім за витрачені хвилини свого життя на цю статтю.Якщо у Вас виникли запитання, Ви можете звернутись з ними у соцмережі :
👁‍🗨INSTAGRAM
👁‍🗨FACEBOOK