Привіт!. Ну що ж, поки в інстаграмі і в фейсбуці із швидкістю світла поширюється інфа, що всі ВНЗ України будуть закриті до 7 березня, в нас в академії кипить робота.

Тут за таке ніхто навіть не думає (взагалі не хочеться покидати альма-матер на цілий тиждень, щоб потім відпрацьовувати). В гуртожитку тепло, в аудиторіях тепло, на вулиці -20 (ну буває, все таки весна). Цікаво, а ваш начальний заклад закривали через карантин, чи через якісь там шури-мури з газом?(еххх, шкода, що не ви не можете коментарі залишати під блогами, поспілкувалися б). Все переходимо до теми. 1 березня в нас був день відкритих дверей. Дуже шкода що через пари я не могла взяти у цьому шаленому дійстві участь, (цей блог мав би бути присвячений цьому дню), але це не останній такий день, тому думаю що ще ви будете мати можливість дізнатися більше про найкращий університет України (НУ ЗАРАЗ ТОЧНО ПОЧНУ ПИСАТИ БЛОГ ПО ТЕМІ)! Шукала натхнення для нового блогу (бачила, мої колеги про нові предмети пишуть…)… Навчальні предмети в нас дещо змінилися в новому семестрі, але головне що залишився Топішко (це викладач, а не предмет). В першому семестрі в нас була Політекономія (досі пам’ятаю як дівчата з кімнати казали, що лише у економіста з ОА може «КАПІТАЛ» стояти поряд з іконою і Біблією). На щастя (і на мої збережені нервові клітини), я отримала з цього предмету «АВТОМАТ», і не складала іспит. В новому семестрі в нас розпочалося вивчення не менш цікавого предмету Історія економічних вчень (деякі аспекти цих обох предметів дуже схожі, інколи навіть ідентичні, але тим не менше багато нової і захопливої інформації). І якщо ви думаєте, що це знову мої спроби написати щось, типу з сарказмом, то ви помиляєтеся, я цілком серйозно! Усі в академії знають, що улюблений викладач усіх економістів – це Топішко Іван Іванович (його немає в інстаграмі, тому в

сьогоднішньому блозі когось іншого «пропіарю») . Його пам’ять і вміння мислити просто вражає. Не знаю скільки книжок він прочитав, але впевнена, що вам буде важко його здивувати. Хочете поспілкуватися з кимось на будь-яку тему, звертайтеся до Івана Івановича, він і порадить яку книжку прочитати, і розкаже вам стільки цікавого (казали старшокурсники, що навіть як правильно заміж вийти може розповісти), що вам треба буде щонайменше дні 2 щоб все обдумати (звичайно ви можете і не погоджуватися з його думкою, як Іван Іванович інколи не погоджується з думкою багатьох (навіть видатних, як Маркс, Сміт, Рікардо і т.д.) економістів, але на те ви і будете здобувати знання в Острозькій академії, щоб вчитися самому мислити і шукати інші шляхи вирішення тих чи інших проблем. Захопилася… Давайте так, якщо цікаво які книжки радить прочитати Іван Іванович пишіть мені кудись, а я з радістю відпишу. P.S. Cьогодні рекламую @economics_oa @oa.patsa @bs.oa @elitnapasika, всі новини з академії з перших вуст. Будь в курсі усіх подій. Гарних вам незапланованих канікул, якщо такі у вас є)))))