Не знаю, хтось, напевно, радіє почуючи новину від ректора, що канікули продовжено. Але не спудеї Національно університету “Острозька академія”, яким ОА стала другим домом.  

28 січня я дізналась про новину, яка змусила мене повернути квиток на потяг і залишитись вдома на півмісяця. Ректор виклав на офіційному сайті  звернення до бджолят (як нас називають я знаходжу дещо кульним), що  у зв’язку з епідеміологічною ситуацією в Україні, та високим порогом захворюваності в Рівненській області зокрема, Вчена рада університету  прийняла рішення щодо продовження канікул  до 21 лютого включно. Дійсно, це сумна новина, бо в Острозі відчуваєш себе наче вдома, тим паче, що у рідному краю побував вдосталь) Як батьки сказали, що я вже повністю думками на Рівненщині.   А як інакше?

До речі, на рахунок продовжень канікул талановиті студенти почали створювати жартівливі картинки/ відео. Декілька скрінів з відео ще кину все ж таки (ловіть посилання на відео, але нікому анічичирик  http://vk.com/video80796428_171666019?list=956a8a151c71a257f3)) 

Листуюсь  потрошки зі своєю групою, то кожен тільки те й робить, що пишуть : “Ніколи б такого не сказав/ла, але я хочу на навчання, я так сумую за вами”. Погодьтесь, що таке приємно читати, адже починаєш розуміти, що за І півріччя ми вже не просто якісь там знайомі, ми друзі, родина.

Канікули дуже довго тягнуться, таке враження, що їх прогружає Internet Explorer.  Канікули – то є, звісно, добре, але не так багато….=)