Привіііт, дорогенькі❤️🔥))

Так, я знову тут! Переглядаю свої попередні “откровення” і не розумію, чому так давно нічого вам не розповідала. 🙈🤷‍♀️

І не сказала, що у мене 21 грудня почались канікули…

А зовсім скоро вже закінчуються…

І з Новим роком не привітала…

Але часу не вернути, тому просто скажу: я виправлюсь. ☝️😊

Не лякайтесь. Нудного кілометрового есе і вітань “з прошедшим” тут не буде. 😅Вирішила розкласти все по поличках і бути максимально лаконічною. Якщо щось не те або ж я вас нааадто заплутаю, то сміливо пишіть мені в інстаграм (@natalkaboiko.art – то я:), фейсбук, електронну пошту, телеграм і всюди, де лише знайдете. Ви ж знаєте, що я тільки рада новим знайомствам і спілкуванню. 😉😍

Канікулиии! 🤩

Чесно, вони прийшли швидше, ніж будь-коли. (Та і проходять вони не повільно, скажу так) Я навіть не встигла отямитися, як пролетів цілий семестр навчання в ОА і життя в Острозі. Не тому, що я була така заклопотана. Просто жила по-справжньому. ☺️Не від вихідних до вихідних. Не від канікул до канікул, а ЖИЛА! 🔥І сльози були, і радість була. Загалом – ЩАСЛИВА! 👌

Якщо цікаво дізнатись чому, то без вагань читайте нові пости. Розпишу там все-все і відповім на найактуальніші питання, які отримала від вас, відколи стала студенткою.

А тут просто залишу кілька фактів.

(Про все і ні про що😄)

🎁Студентське життя цікавіше, ніж уявлення про нього в школі. Але складніше.

🎁Відстань від університету додому вимірюється не кілометрами, а часом. Дороги і транспорт бувають різними.

🎁Навіть якщо я тобі тисячу разів скажу, що не треба тягнути виконання завдань до останнього, ти зрозумієш, що це правда після того, як робитимеш щось в останню ніч перед дедлайном.

🎁”Зв’язки” з старшокурсниками – це чудово. Вони ж досвідчені. От тільки про викладачів не варто дивитись крізь призму їхніх з ними стосунків. В тебе унікальна історія.

🎁З викладачами взагалі варто бути колегами. Такими колегами, з якими комфортно, але вони розуміють, що їм потрібно працювати і постійно генерувати нові ідеї.

Хотіла ще сказати про стипендію. 😄

І про сесію.

І про друзів.

Але то дуууже багато, тому не перемикайся.

Все буде.☝️❤️)