Все йде, все минає, а час тому не виключення. Відбули вже Останній дзвоник, відтанцювали останній вальс зі своїми однокласниками, склали усі іспити, підходила до кінця вступна кампанія.


І ось, завтра той день, коли дізнаюсь, що я , саме я, поступила В НаУОА. Сьогодні 5 серпня, лічені години залишаються до оприлюднення результатів. Та цікавість не дає спокійно жити, і тому ти заходиш на освіту всім і бачиш, що ти пройшов….ПРОЙШОВ!!! Моєї радості не було меж. Згодом, не отямившись від свого щастя, заходиш ще раз і бачиш, що списки ті зникли. Як важко описати те, що відбувалося зі мною в ту мить. Мої настрої змінювалися зі швидкістю світла. Намагаюсь зайти знову на той сайт, але і тут мене спіткала біда. Сервер сайту почав виснути. В моїй голові почали проноситися купу різних версій, а найгірша з них: раптом я не поступила в ОА.
В неможливому очікуванні я прокинулася 6 серпня. Сайт й досі виснув. І ось абіт.пошук оновився і я побачила себе у списках зарахованих. Неможливо повною мірою описати те, що я відчувала.
В цей ж день мені подзвонили з Острозької академії і запрошують привезти документи на спеціальність «Фінанси та кредит» . Так, я не пройшла за першим пріоритетом, але навпаки я раділа, що пройшла саме на цю спеціальність (не знаю чого але чогось мене потягнуло саме на фінанси).
9 серпня, я сиджу на жд/вокзалі і чекаю свій потяг. 10 серпня о 15.00 я вже була в Острозі. В цьому нереальному місті, але про це вже згодом)