Здоровенькі були! Завітали на сайт Національного університету «Острозька академія»? Обираєте ВНЗ в якому будете навчатися? Ви на правильному шляху!  

Мене звати Наталія. Народилася я на Волині(але лише на лекціях дізналася де знаходиться справжнє «СЕРЦЕ ВОЛИНІ»).  Здається ще вчора була школяркою, а вже сьогодні закінчуються перші тижні навчання. Я  – новоспечена студентка економічного факультету  Національного університету «Острозька академія» (згодом ви навчитеся з якою інтонацією потрібно говорити назву свого навчального закладу J). Я частинка  елітарної молоді, я майбутнє нашої держави, я з гордістю ношу звання «Спудея».  

Останні шкільні літні канікули пролетіли дуже швидко.  Повернутися до звичного режиму де панують заняття і дзвінки було важко, але ми це змогли. Перші знайомства з майбутніми одногрупниками розпочалися ще далеко до оголошення результатів вступної кампанії 2017. Бесіда до якої додавали дедалі більше потенційних спудеїв процвітала. Найочікуваніший і водночас один з найстрашніших днів літа ми пережили разом. Те що кібернетики будуть дуже дружною групою, стало відразу всім зрозуміло. Куратори (ох як це прикольно звучить, ніби якась гра на виживання, щось на кшталт “Останній Спудей”) допомогли дещо зорієнтуватися в майбутньому навчальному процесі, і дали зрозуміти, що прогулянки вечірнім Острогом дуже веселі. Після заселення в гуртожиток і смачної філіжанки кави в компанії нових подруг, розумієш що “ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ”!…

І ось, 1 вересня… День знань… День посвяти… День інавгурації… Нарешті! Арка вперше зустріла мене не як абітурієнта, а як спудея. Табличка з надписом “Економічний факультет” здавалося, ніби сяє з поміж інших, а економісти які тримали її, на перший погляд були з німбами над головою (згодом виявилося що вони звичайні студенти які отримують стипендію). Срібні мантії створили просто магічний ефект свята і урочистості. Ну як без селфі і фотосесії розпочати навчання в Найстарішому навчальному  закладі Східної Європи?! Перші офіційні знайомства пройшли майже даром. Всі одногрупники, фото яких я бачила в інтернеті, виявилися не такими як я них уявляла (при чому в декого, ім’я доводилося запитувати тричі). Познайомилися, і гарно, організовано, тримаючись за ручки пішли спостерігати неймовірне святкове дійство, яке нам підготували студенти старшокурсники.  Я на мить перенеслася в ХVI століття. Усе в цей день говорило мені, що я зробила правильний вибір, обравши цей ВНЗ. Перша лекція була дуже цікавою, і всі зрозуміли що інколи буде просто нереально важко, але досягти здійснення будь-яких мрій і підкорення найвищих вершин реально!

Дорога до гуртожитка на голодний шлунок виявилася дуже важкою, але коли ти вже думками на «Співанці» – друге дихання відкривається і ти майже летиш. Пісенна зустріч  із студентами була неймовірною – море позитивних вражень, яких вистачає до сьогодні, гарний настрій гарантований усім…

Що робити у вільний час – особиста справа кожного. Ми ж з одногрупниками вирішили прогулятися Острогом (Острозький замок не знайшли, але зрозуміли що шахи – це стихія хлопців), те що було далі – історія замовчує, але було дуже круто!

Повернемося до академії… Наша Альма-матір щиро і люб’язно прийняла нас – цьогорічних бджоленят, і з радістю прийме в свої обійми Вас – майбутнє нашої Батьківщини!