0lpsfo33zum
Цей ранок був особливим, вірніше в ньому є щось таке, що не дозволяє порівняти його з іншими ранками.
Ми прокинулися дещо раніше ніж завжди. І не спішили на пари, але все ж швидко збирались та виходили зі своїх помешкань. Хочете знати куди? На загальноуніверситетську руханку!
Отож, коли я прийшла на стадіон, то на ньому вже було дуже багато оашників. Щоб відшукати своїх К-11 довелося трохи поблукати поміж сформованими рядами студентів. Побачивши знайомі обличчя, я підійшла до них та теж стала в ряд. Хтось вже і раніше був на таких руханках в академії, а для мене – це вперше. Так приємно побачити зранку пана ректора, одягнутого у спортивний костюм. Він ще раз нагадав студентам про важливість заняття спортом. Після цього ми почали виконувати різноманітні вправи під хорошу музику. В цю мить відчувалася атмосфера єдності. Адже ми, студенти НаУ ОА, за здоровий спосіб життя, за світле майбутнє!

w-eme3zj5r4
Мені надзвичайно сподобалась руханка, але що там говорити про себе, адже глянувши навколо, я побачила безліч задоволених та щасливих облич. Такий ранок подарував заряд енергій і настрою на цілий день.
Коли все закінчилось, ми пішли до своїх помешкань. Думаєте, що нам вдалося полежати чи поспати? Ні! Відпочинок нам не світив. Руханка руханкою, але пар ніхто не відміняв). Тож переодягнувшись, ми бадьоро пішли в академію за новими знаннями.