Усім привітики!)

Надзвичайно рада бачити тебе на своєму блозі❤️

Чесно кажучи, то цей тиждень обіцяє бути досить складним, але в той же час і незабутнім🤞🏻 Адже вже цього четверга відбудеться довгоочікувана візитівка, до якої ми готувалися ще з вересня. А ще, у мене саме розпочалися усі модулі, тести і тд. і тп🤯 Зате цього тижня я вперше у своєму житті святкуватиму день студента😏😂

Але сьогодні не про це. Пишу вже 8 блог, а ще ні разу нічого не розповідала про свою спеціальність. Тому вирішила поділитися історією як же я потрапила на журналістику та описати навчання на цій спеціальності в ОА.

Отож, не знаю як так вийшло, але я ще з дитинства знала, що хочу працювати у сфері журналістики. Телебачення, радіо, нові знайомства, постійний рух- це те, що мене завжди приваблювало. Але в 11 класі батьки почали переконувати мене вступити на романо-германські мови. Говорячи, що там набагато більше можливостей. А журналістика- це абсолютно безглузда професія🤷🏼‍♀️ І чесно кажучи, то я почала прислуховуватися і міняти свою думку. В кінці 11 класу була впевнена, що поступатиму на іноземні мови, але думка про журналістику всеодно залишалася в голові. І ось, коли настав час подавати електронні заяви до ВНЗ я вирішила, що 1 із них буде на журналістику. «Якщо моє, значить буде, як має бути»,- думала я відсилаючи 6 заяв на РГМ і єдину на журналістику. І виявилося, що «моє». Вже розпочався 3 місяць мого навчання і я впевнено можу сказати, що обрала саме свою професію.
Чомусь, журналістика у багатьох мої знайомих асоціюється із написанням нудних статей в газети, які ніхто не читає.
Але це абсолютно не так! Навпаки, журналістика- одна із найширших спеціальностей, яка охоплює багато різних сфер. Фотографія, аудіо, відео, можнаж, обробка, іноземні мови, і цей список можна продовжувати і продовжувати.

⚡️Отож, хочу розповісти як проходить навчання в ОА на спеціальності журналістика:

На 1 курсі у мене є як і загальні (укр. мова, історія України, історія ОА, агнглійська, історія культури України) предмети, так і за спеціальністю.

З профільних предметів- це:

🔹 Медіатехнології (фотографія, аудіо, відео). До речі, у нас просто нереально крутий викладач із цього предмету.

🔹 Жанрологія (вчимося писати замітки, інтерв‘ю, репортажі і тд.).

🔹 Вступ до спеціальності (загальне вивчення журналістики).

Що мені найбільше подобається, так це те, що ми не слухаємо нудні лекції, а навчаємося майже одразу на практиці. Наприклад, на парі розповіли нам як правильно фотографувати і одазу ж дали завдання за перерву зробити невеликий фотозвіт. Або пояснили як слід брати інтерв‘ю і дали 20 хв аби зняти відео-інтерв‘ю із одногрупниками.

🔺Також, дуже круто і те, що у нас є своє журналістське видання ОІ ( Острог Інфо), яке ведуть виключно студенти. Як на мене, то це перш за все можливість отримати чудову практику.

🔺 Є у нас і своє радіо, яким також займаються студенти ОА. Саме завдяки їм на перервах по усій академії звучить музика.

🔸 Постійно відбувається багато зустрічей, проектів, лекцій. Наприклад, лише 2 тижні назад ми закінчили курс із медіаграмотності та отримали сертифікати. А у четвер мали змогу поспілкуватися із українською телеведучою Тетяною Висоцькою.

Насправді, то можна ще дуже багато писати про цю спеціальність, але, думаю, щось головне я таки сказала.

Якщо тебе зацікавила дана спеціальність, то з радістю відповім на усі твої запитання:

Instagram: @kristinaa.gu
Facebook: Kristina Gushchyna