Привіт. Сьогодні я хочу розповісти про те,  як “круто” бути гуманітарієм на економічному факультеті. Навчаюсь я в групі облік і опадаткування,  де основним предметом є математика. Я взагалі з нею давні вороги:  в 3 класі ми  посварилася і до 11 спільної мови так і не знайшли. І ось  перша пара з вищої математики,  на якій я зрозуміла, що мені буде на багато складніше вчитись,  ніж я думала.  Цікаво те,  що на занятті я не лише слухаю матеріал,  а ще й задумуюсь про  правильність розділових знаків у підручнику.

А улюбленим моїм предметом є історія,  хоча в школі вона мені була нудна. Та зараз я відпочиваю  на цих парах,  адже вони настільки легкі і зрозумілі порівняно з математикою.

Всі скажуть,  що сама знала куди йшла. Так,  я й не хочу змінювати факультет,  оскільки тут цікаво і ніде легко не буде. Всюди є предмети,  які спочатку будуть даватись важко,  та з часом пристуєшся. Головне працювати,  а не жалітись на те,  як тобі важко. Але якщо знайти предмети по душі – буде легше і приємніше працювати. Всім успіхів і щоб ви знайшли свою, споріднену працю.