Відгомоніли дні минулі

І сонце запалило новий день.

В калюжах тихо літо потонуло.

Університетська осінь. Вересень.

Невпинно поспішають, як на змаганнях, і час, і осінь. Розумію, що минуло вже два тижні, так дивно, бо не помітила як. Коли нам цікаво і добре – ми не помічаємо часу. Осінь справді відчутна в повітрі. Добре ранком йти і прохолоду вдихати, прокидатися повністю від сну і сподіватися хорошого від нового дня. А як добре після вихідних повертатися в Острог, тому що дорога пролягає через маленькі селища, поля, водойми. Над ними зависає ніжний туман – уся зібрана літня спека, прихована в землі і воді, вислизає з цих надр і остаточно покидає нас. Кольори щодня стають все більш меланхолійними і можливо комусь навіюють сум, але не мені. Я радію і відчуваю всіма клітинами, і клітинками, і найменшими клітиночками своїми цю прекрасну пору краси та знань.

Якщо про знання говорити, то все більше і більше з’являється завдань і я доходжу до розуміння, що вчитися можна вічно, але все одно не осягнеш всього. Стараюся робити все, що в моїх силах та не страждати від perfectionism, бо в погоні за досконало виконаним завданням взагалі нічого не осилю. Але мені подобається, що є куди рухатися і чим далі йдеш – кордони знань розширюються. А отже і межі практичних можливостей збільшуються. Щоб досягнути цілі (наприклад: вивчити мову) потрібно майстерно і охайно сплести ланцюжок з посвяти, послідовності, регулярних зусиль та великої пристрасті. Вибирайте ту мету (у вашому випадку вона тісно пов’язана з місцем подальшого навчання та факультетом), яка запалює вас. Але не надійтеся легко дійти до кінця без особливих намагань. Amat victoria curam – перемога любить старанність. Аж латинською заговорила з вами! До речі остання зараз вимагає від мене найбільшої концентрації, ніж всі інші предмети. Попереджаю вже зараз вас, дорогі абітурієнти, хочете вивчити мову – навчіться дисципліни. Якщо це ще не ваша сильна сторона, тоді вперед – маєте рік.

Серед подій минулого тижня день народження моєї одногрупниці в компанії милих леді, розмови англійською в академічному парку, вибори на посаду студдекану факультету, неофіційна посвята в студенти та фестиваль «Культурний барбакан». Наше місто відвідали такі музичні колективи як: гурт «Пікардійська Терція» та рок-оркестр «Brevis». Про це детальніше можливо розкаже хтось з моїх колежанок. Тому не буду повторювати цю інформацію, а краще займуся практичною граматикою. Ох і цікавий має видатися вечір…