Перший раз залишилася на вихідні в Острозі. Перезарядилася, отримала насолоду від тиші, побула наодинці з собою. Прекрасно.

Суботній Острог такий милий. Людей майже немає, лише ті, хто клопочуться на своїх ділянках при будиночках або випадкові прохожі. Я живу понад дорогою, тому люблю незалежно від пори дня спостерігати за вулицею. Ловлю маленькі деталі і усміхаюся. Окрім того, гріюся коло батареї, як кошеня. Релакс.

Вітряно цими днями. Але на душі спокійно (модуль з латини вже позаду, найбільший страх першого курсу подолано, Оксано Миколаївно, привіт😅).

Ось-ось “Візитівка”. Там мої пташенята виступатимуть і я щасливиця, яка має квиток (їх надзвичайно обмежена кількість). Розповім у наступному блозі про цю наймасштабнішу подію для першокурсників. Тримайте кулачки за РГМ💚

А зараз варю борщик. Червоний. З сметанкою, чорним хлібом і салом. Наганяю вам апетиту і мотивую харчуватися здоровою і свіжою їжею. Це дуже важливо. Я постійно собі це нагадую, бо в поспіху інколи забуваю поїсти і відчуваю як погіршується загальне самопочуття. Всі заплановані справи це звісно важливо, але здоров’я вам ніхто не подарує нове. Формуйте правильні звички поки ви ще в школі, поки молоді😂

З любов’ю, турботою і обіймами, з теплої острозької кухні, ваша вірна писака @soniachnaa 😉