Привіт друже) Мене звуть Яна, я спудей та майбутній філолог.  Якщо ти читаєш ці рядки,  то ти зацікавився НаУ «Острозька академія» і стоїш перед вибором: який вуз мені обрати. Сподіваюсь, що мій блог допоможе вирішити це питання.  Для початку  я зобов’язана сказати,  що ОА змінить твоє уявлення про ВНЗ і ти полюбиш її всім серцем, тому пам’ятай назад дороги нема. Згоден?  Продовжуємо?  Розпочнімо.

По-перше, величність і краса нашої альма-матер відніме мову: уяви їй майже 500 років. Тут тобі і зелененькі газони,  і білосніжні статуї,  і будівля,  що змушує почувати себе щонайменше в Гарварді. І це все ти переживатимеш кожен день.

По-друге, це атмосфера. Замість надоїдливого дзвінка –  Моцарт і Вівальді, а перерва вразить підбіркою хітів сучасності від острадіо. Крім того, тут стільки цікавого відбувається щодня,  що повітря насичене творчою атмосферою. Саме тут ти реалізуєш себе у будь в чому.  Хочеш займатись спортом –  сучасний стадіон і корти до твоїх послуг, а також йога, пілатес, волейбол, баскетбол і т. д.  Руханка також задовольнить твій спортивний запал. Хочеш,  щоб почули інші – театр, острадіо, блоги, братство спудеїв, волонтерство, танці, співи.

По-третє,  це ІНАВГУРАЦІЯ.  День,  коли ти одягаєш мантію і, тримаючи в руках Біблію, промовляєш клятву. Потім ти просто несамовито кричиш Віват,  віват, віват і  насолоджуєшся урочистістю і відчуттям гордості,  що ти спудей, а  ввечері – співанка, ось вона перша передасть атмосферу Острозької академії, усю дружність і підтримку. Ти зробиш мільйон фото, відео, будеш сміятись і радіти,  нервувати й захоплюватися, але точно не будеш байдужий.  Попереду дні, де всі будуть знайомитись з тобою, розповідати де ти зможеш проявити себе та залишити слід про себе.

Що ж поки це все, сподіваюсь,  що я змогла хоч трішки відкрити цей неймовірний світ.