Ось я знову тут, а це значить, що в нашій академії відбулася якась подія. І це так! Нарешті, після місяця очікування, до нас завітав президент України.

Для студентів цей день був святом хоча б тому, що було скасовано всі пари, а ще плюс можливісь побачити главу держави і декому навіть поспілкуватися.

Розкажу все спочатку.

Вранці до години десятої, я просто спала ( 🙂 ). Опісля пішла до академії, ми всі мали зібратися біля стармону і звідти вже розійтися по аудиторіях.

Сонечко світило, пташечки співали, на дворі ні хмаринки. Досі не знаю: чи це просто так пощастило з погодою, чи ХТОСЬ постарався.

Так от, коли ми всі зібралися і вирушали до аудиторій, то нас дуже ретельно перевіряли, заходи безпеки були дуже сейозними: паспорти, студентські, металошукачі, охорона… Ми прекрасно розуміли, що це необхідно, хоча було трішки лячно і незвично. В той день в Острозі було дуже багато людей.

Після того, як ми (група філологів і творців) зайшли в аудиторію, нам потрібно було там сидіти до самого прибуття президента.

Спочатку було страшенно нудно, але згодом ми знайшли собі розваги: ігри, співи і все таке. Я ще раз впевнилась, що у мене дуже крута група.

І ось, після 4 годин очікувань, на наше футбольне поле почав опускатися вертоліт, було дуже гарно, особливо коли вгору піднялося листя і почало кружляти (тепер я і собі хочу вертольота).

Спочатку Порошенко вирушив на відкриття гуманітарного корпусу,  а ми в цей час вишикувалися біля арки.

І ось вже йде президент, всюди камери, у нас беруть інтерв’ю, далі розгортається невелика театральна сценка із князем Острозьким. Ми кричимо: “Віват!” і йдемо додому (їсти!).

Порошенко і ще певна кількість студентів і викладачів вирушили в актовий зал на прес-конференцію.

Так як цей сайт для абітурієнтів, то думаю, що вам було б цікаво послухати інформацію про наш університет з уст глави держави. Тому ось https://vk.com/crazy_idea_oa?z=video273184094_456239068%2F649138ddc7e50c14c0%2Fpl_post_-63629970_180953

foscka4flow

 

Увечері в нас відбувався ще один захід, можливо не такий помпезний, як приїзд Порошенка, але не менш кльовий і очікуваний. Це конкурс між гуртожитками “Гуртом”, де студенти презентували свій гуртожиток. Було багато жартів, більшість яких стосувалися нелегкого життя студента, нелегкого, але дуже веселого.

Також учасники показували свої таланти, в академії безліч талановитої молоді. Ще на конкурсі було показано відео, зняті студентами про свої гуртожитки. І це було щось з чимось, я дуже сильно сміялася.

Ось вам декілька відео: https://www.youtube.com/watch?v=YJQZBiILORQ    це мій гуртожиток, а це 9й  https://vk.com/crazy_idea_oa?z=video21016812_456239037%2Feb84beffe6cbe5420d%2Fpl_wall_-63629970

 

kcykfy40uj4

 

Переможцем став суто жіночий гуртожиток №3. Учасниці були неперевершені і Артур теж (я думаю ви уже знаєте хто такий Артур, а якщо ні, то почитайте його блог).

Загалом це був досить втомливий, насичений і класний день, що подарував масу нових емоцій.