Всім привіт. Багато подій  відбулося за цей тиждень ,  постараюсь про все  вам розповісти.
17-18 жовтня – день ОА, день до якого ми довго готувалися.
Святкування розпочалося 17 жовтня урочистою промовою ректора,  нагородженням викладачів та студентів університету. Після цього всіх присутніх мав нагоду вітати ансамбль  бандуристів “Рівненчанка”.  Це було просто неймовірно: віртуозна гра на бандурі у поєднанні з чудовим співом,  захопила кожного.  Ми мали змогу почути не лише українські пісні,  а й кавери на сучасні мелодії . Цей  виступ,  безперечно, був вартий уваги глядачів.
Наступний день пройшов не менш цікаво:  флешмоб та театральна інсценізація,   благодійна ярмарка , фінал ” Кубку ректора 2018″ з футболу, фото , жарти та і.
Під час флешмобу студенти створювали фігури,  слова та цифри,  які  є невід’ємною частинкою ОА.
А ще в цей день на території академії можна було зустріти “бджілок”,  які своїми яскравими костюмами задавали хорошого настрою абсолютно всім. Щоб ви розуміли,  це невеличка традиція:  Ігор Демидович одягає костюм пасічника , а спудеї   стають бджолами , виглядає це дуже класно.
Також поділюсь  з вами дуже крутою , як для мене, новиною:  фінальний матч ” Кубку ректора 2018″ виграла збірна економічного факультету  і тепер справедливо  носить звання чемпіонів.
Ось такі новини, ось такі події: здавалось би, всього тиждень , а скільки цікавого було  і багато ще попереду.
Беру у звичку бажати вам легкого та продуктивного навчального тижня,  до зустрічі в нових історіях.